Astroloji

 

 

 
Akrep (03.06.2020)
Kariyeriniz adına üstleneceğiniz yeni ve önemli görevler sizi biraz endişelendirebilir. Nasıl yapacağınız konusunda endişelenmek yerine adım adım ilerlemelisiniz.
 
Aslan (03.06.2020)
Özel yaşamınızla ilgili kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Korkularınızdan uzak kalmalı ve kalbinizin sesini dinlemelisiniz. İşler zamanla yoluna girecektir. Bugün bu cümleyi kendinize söyleyin.
 
Balık (03.06.2020)
Eski bir arkadaşınızla ilgili yeni bir haber gelebilir ve duygusal olarak kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Artık önünüze bakmalı ve geçmişi geride bırakmalısınız. Kendinize değer verin.
 
Başak (03.06.2020)
Bugün beklediğiniz bir haberle ilgili olumlu bir dönüş alabilirsiniz. Özel yaşamınızla ilgili yaşadığınız sorunları çözebilir ve ilişkinizi olumlu bir yönde değiştirebilirsiniz.
 
Boğa (03.06.2020)
Hedeflerinizi değiştirebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Endişelere yer vermeden kendinize güvenerek ilerlemelisiniz. Hayatınızda bazı gerçekler yolunu bulmaya doğru ilerliyor. Sabırlı olun.
 
İkizler (03.06.2020)
Yakın çevrenizden birinin gerçek yüzünü görebilir ve hiç ummadığınız yüzleşmelerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Herkese karşı bu fedakâr olmamalısınız. Kime iki kere güveneceğinizi iyi öğrenmelisiniz.
 
Koç (03.06.2020)
Gizli kalmış bazı konular gün ışığına çıkabilir ve bu duruma tahammül etmek sizi biraz zorlayabilir. Sürpriz bir beraberlik ya da ortaklık kararı alabilirsiniz. Ya da bugün yapacağınız görüşme sizi etkileyebilir.
 
Kova (03.06.2020)
Yakın çevreniz vasıtasıyla tanıştığınız kişilerden yeni teklifler alabilirsiniz. Ancak hemen karar vermemelisiniz. Bugün hayatınızın dönüm noktası olabilir. Olayları iyi değerlendirmelisiniz.
 
Oğlak (03.06.2020)
Geçmişte yaşadığınız bir ilişkideki sorunlar tekrar gündeme gelebilir. İlişkilerinizi gözden geçirmek için güzel bir gündesiniz. Ortak çalıştığınız insanlarla yeniden değerlendirmeniz gereken projeleriniz olabilir.
 
Terazi (03.06.2020)
Özel hayatınızda partnerinizden beklentilerinizi sorguluyor olabilirsiniz. Beklentilerinizin gerçekleşmesini istemek yerine biraz daha farkındalıklı olmalısınız
 
Yay (03.06.2020)
Bugün sizi zorlayan birtakım durumlar olabilir. Kendinizi mutlu etmek için elinizden geleni yapmalısınız. Korkularınıza ve endişelerinize yenik düşmemelisiniz. İşler yoluna girecektir ama biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Acele etmeyin.
 
Yengeç (03.06.2020)
Bugün yaşayabileceğiniz bir krizi lehinize çevirerek güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Ufak tefek problemler çıksa da sükûnetle hepsini halledebilirsiniz. Bir dostunuzdan destek almak size iyi gelebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı