Astroloji

 

 

 
Akrep (28.02.2021)
Farkında olmadığınız bir gerginlik günü olumsuz etkileyebilir. Kısa bir an bile olsa kendinizle baş başa kalıp ne yaptığınızın farkına varmalı ve yarattığınız tahribatı toparlamalısınız.
 
Aslan (28.02.2021)
Kendinizi ifade ederken abartılı söylemlere yer verebilirsiniz. Övünmek, insanları sizinle ilgili yanlış düşüncelere sevk edeceğinden kurmak istediğiniz iletişime zarar vermemek için kelimelerinize dikkat etmelisiniz.
 
Balık (28.02.2021)
Partnerinize karşı oldukça sert davranışlarda bulunabilirsiniz. Kırıldığınız veya rahatsız olduğunuz konuları açık bir şekilde konuşmalı, bu durumu tekrar tekrar yaşamanıza neden olan her şeyi sonlandırmalısınız. 
 
Başak (28.02.2021)
Günü kişisel bakımınıza ve biraz dinginliğe ayırabilirsiniz. Kendinizi bir süredir ihmal etmiştiniz ve toparlanmak için bugün çok iyi bir zaman olacaktır. Süreçler sizin için yoğun ve zorlu geçse de bunun meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz.
 
Boğa (28.02.2021)
Öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Birikmiş duygularınız, bastırılamayan düşünceleriniz en ufak bir konuda bile patlama yaşamanıza neden olabilir. Meditasyon, yürüyüş ya da size iyi gelecek olan bir uğraşla bu olumsuz etkiyi düşürebilirsiniz.
 
İkizler (28.02.2021)
İletişimde duygularınızla hareket etmek çevrenizde kafa karışıklığı oluşturabilir. Kim olduğunuz ve tarzınız konusunda daha açık ve net ifadelere, davranışlara yer vermelisiniz.
 
Koç (28.02.2021)
Çalışma ortamınızdaki titizliğiniz evinize iş getirmenize yol açabilir. Kendinize ve ailenize yeterli zaman ayırmalısınız. Gün her şeyi yerli yerine koyma günüdür. Zamanınızı iyi kullanın ve kendinizi gereksiz şeyler için üzmeyin.
 
Kova (28.02.2021)
 
Oğlak (28.02.2021)
Yeni bir eğitim planlaması içerisine girebilirsiniz. Size hitap edecek ve bilginizi artıracak alanlar bulmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Kalıpların esnemesi sizi daha başarılı bir insan haline getirecektir.
 
Terazi (28.02.2021)
Arkadaşlığınızı bir ileri seviyeye taşımak isteyen birinden özel bir itiraf alabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve hislerinizi belirlemeli, şaşırtıcı bu durum karşısında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini açıklığa kavuşturmalısınız.
 
Yay (28.02.2021)
Toplum önünde kendinizi baskılıyor olabilirsiniz. Bugün aldığınız eleştirileri olumlu bir yöne çevirin ve kendinizle ilgili bazı noktaları yeniden düzenleyin. Aradaki fark size daha iyi işler yaptıracaktır.
 
Yengeç (28.02.2021)
Kardeşleriniz ile aranızda gergin anlar yaşanabilir. Üzerinizde bir baskı oluşturmaları canınızı sıkıyorsa, birbiriniz üzerindeki sorumluluklarınızı ve sınırlarınızı konuşmalısınız.

 

 

 

ear">
Haber Yazılımı