Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 11:50 Bu haber 1987 kez okundu
 
AK PARTİ İL BAŞKANI VOLKAN MENGİ’NİN ÇALIŞAN GAZETECİLER MESAJI
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Mengi’nin kutlama mesajı.
DİĞER Haberi
                    AK PARTİ İL BAŞKANI VOLKAN MENGİ’NİN ÇALIŞAN GAZETECİLER MESAJI

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Mengi’nin kutlama mesajı şöyle; “10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun ile yürürlüğe girerek, basın mesleği icrasında emek veren basın mensuplarımızın haklarını düzenleyen ve “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kutlanmaktadır. Günümüzde taşıdığı değer ve önem gittikçe artan iletişimin en etkili kanallarından olan basının, halkın haber alma, kamuoyu oluşturma ve ifade özgürlüğünün güvencesidir. Basın halkı doğru şekilde bilgilendirdiği sürece, bireyin ve toplumların da meydana gelen olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirip kanaat edinmesi, toplumla ve dünyayla sağlıklı ilişkiler kurup bütünleşmesi mümkün olmaktadır. Kendi sorumluluğunun bilincinde olan ve bu bilincini eyleme dönüştürürken hak ettiği özgürlüğe sahip olan bir basın demokrasinin vazgeçilmez gereklerindendir. Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli ve en kutsal bir meslektir. Toplumların haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar.

Her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimiz düzenli bir mesaisi olmadan, halkı bilinçlendirmek için özveri ile çalışan basınımızın değerli çalışanları olmak üzere bütün basın mensuplarının “Çalışan Gazeteciler Gününü” kutlar sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini dilerim”

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , AK, PARTİ, İL, BAŞKANI, VOLKAN, MENGİ’NİN, ÇALIŞAN, GAZETECİLER, MESAJI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı