Haber Detayı
09 Mayıs 2019 - Perşembe 11:23 Bu haber 1489 kez okundu
 
AK PARTİ VATANDAŞIN İFTAR SOFRASINA KONUK OLUYOR
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Ramazan ayı boyunca 150 aile ile iftar sofrasında buluşacaklarını ve 1000 ihtiyaç sahibi aileye Ramazan kolisi temin edileceğini açıkladı.
YAŞAM Haberi
                  AK PARTİ VATANDAŞIN İFTAR SOFRASINA KONUK OLUYOR

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, İl Genel Meclisi ile Belediye Meclisi Üyeleri ve AK Parti Burdur Teşkilatı iftarda vatandaşların evlerine konuk oluyor.

“RAMAZANI VATANDAŞIMIZ İLE YAŞAYALIM”

Ramazan ayı boyunca 150 evde iftar yemeği düzenleyeceklerini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Başkanlarımız ve teşkilatımız ile birlikte Ramazan ayı boyunca iftarda 150 ailemizin evlerinde iftar sofralarına eşlik edeceğiz. Aynı zamanda, 1000 ihtiyaç sahibi ailemize de Ramazan Kolilerimizi ulaştıracağız. Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü vatandaşlarımız ile birlikte yaşayalım. Bizleri sofralarında kabul eden, kapılarını açan ailelerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin" dedi.

RAMAZAN’DA ‘SAMİMİYET’ VURGUSU

Ak Parti’nin ‘Tevazu ve Samimiyet’ sloganını hatırlatan Başkan Mengi, iftar sofralarında vatandaşlarla birlikte oruç açmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Başkan Mengi, “ Vatandaşlarımızla aynı sofraya oturup, orucumuzu birlikte açmak bizi mutlu ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da bizlere her zaman vurguladığı gibi vatandaşlarımızla hep samimi ve iç içeyiz. Onların dertleri bizim derdimiz, biz onların hizmetkarı olmak için bu görevleri yürütüyoruz. Aynı çanakta çorba içmek, vatandaşlarımızla sohbet etmek, onlara hükümetimizin yanlarında olduğunu hissettiriyor. Bizler de gönüller kazanıp, vatandaşlarımızın taleplerini hizmetlerimizle yerine getirmeye çalışıyoruz. Her Ramazan ayında olduğu gibi Bu Ramazan ayında da vatandaşlarımızla gönül birlikteliğinde olacağız” ifadelerini kulladı.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , AK, PARTİ, VATANDAŞIN, İFTAR, SOFRASINA, KONUK, OLUYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı