Haber Detayı
13 Ocak 2019 - Pazar 17:58 Bu haber 2320 kez okundu
 
AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDARASYONUNA AK PARTİ ZİYARETİ
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ile birlikte Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu ziyaret etti.
SPOR Haberi
               AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDARASYONUNA AK PARTİ ZİYARETİ

Burdur Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Nuri Yıldırım AK Parti heyetinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, Federasyonun faaliyetlerinden bahsetti. AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur yapmış oldukları konuşmalarda Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt ile birlikte Burdur’da spor için yapılması gereken ne varsa her zaman hazır olduklarını ifade ettiler.

Burdur İlinde potansiyeli olan sporcuların önünü açmak için her ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirten Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt “Spora ve sporcuya her zaman destek veren bir hükümetimiz var. Hükümetimiz ve Belediye işbirliğiyle bu daha iyi duruma gelebilir. Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun ilimiz ziyaretlerinde mahalle tipi semt spor tesislerinin ilimize kazandırılmasını talepte bulunduk. Sayın Bakanımız desteklerini her zaman göstereceğini belirtti. Bizlerde her zaman spora ve sporcuya destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Burdur’umuzda potansiyeli olan sporcu kardeşlerimizin önünü açmak için biz her ne gerekiyorsa yapmaya zaten hazırız. Burdur’umuz her zaman her şeyin en iyisini hak etmektedir.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , AMATÖR, SPOR, KULÜPLERİ, FEDARASYONUNA, AK, PARTİ, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı