Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 18:00 Bu haber 770 kez okundu
 
BAŞDANIŞMAN AYŞEN GÜRCAN BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ
Genel Seçim çalışmaları için Burdur’a gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
                     BAŞDANIŞMAN AYŞEN GÜRCAN BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ

Basın mensuplarıyla buluşan Başdanışman Prof. Dr. Ayşen Gürcan Yerel Seçimler hakkında sohbet etti. Burdur’un gelişmesi için her zaman destek olduğunu belirten Prof. Dr. Gürcan, “Burdur’da her gelişime gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Demokrasinin cilveleri vardır, güzellikleri vardır, oda özellikle yerel seçimlerde o yerin daha iyi olması adına ve kentimizin bölgemizin gelişmesi adına bu önemli. Burdur’un daha iyi olması adına hep çaba gösterdik. Burdurun çocukları olarak daha iyi günleri hak ettiğini düşünüyorum. İttifak Adayımız Deniz Kurt’a destek vermek için buradayız. Bu süreç bir müsabaka değil, yani daha iyi olan kazansın değil. Burdur’un geleceği için el birliğiyle daha iyi nasıl çalışılacaksa o ekiple destek olmak için buradayız” dedi. Ayşen Gürcan Kahvaltıdan sonra basın mensuplarıyla fotoğraf çektirdi.

Kahvaltı programına basın mensupları, Başdanışman Prof. Dr. Ayşen Gürcan, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik , AK Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve Ak Parti Burdur İl Başkan Yardımcısı Siyasi Hukuki İşler Başkanı Güner Arslan katıldı.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BAŞDANIŞMAN, AYŞEN, GÜRCAN, BASIN, İLE, BİR, ARAYA, GELDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı