Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 12:42 Bu haber 2009 kez okundu
 
BAŞKAN BERBER VE KUAFÖR ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 11 Mayıs’ta iş başı yapan berber, kuaför ve güzellik salonlarını ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
                 BAŞKAN BERBER VE KUAFÖR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında bir süre kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları 11 Mayıs’ta tekrar iş başı yaptılar. Berber ve kuaför çalışanlarına kişisel tedbirlerinde yardımcı olmak için dezenfektan ve maske dağıtan Başkan Ercengiz, işlerini toparlamaya çalışan berber, kuaför esnaflarına belediye tarafından hazırlanan gıda yardım kolileriyle de destek verdi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Ercengiz, “ 11 Mayıstan itibaren faaliyete başlayan Berberlerimiz ve kuaförlerimiz ve güzellik salonlarımıza kısa bir ziyaret yaptık. Öncelik ile onların bireysel hijyeni için ve hastalıktan korunabilmeleri için maske desteğimiz olmuştu. Bugün de sosyal yardımlaşmanın, birlikte olmanın gereği olarak Burdur Belediyesi tarafından hazırlanın gıda kolilerini takdim ettik. Bizim de katkımız olsun istedik, önemli olan niyet. Derdimiz bu kötü günleri sorunsuz ve en problemsiz şekilde bitirebilmek. Kol kolayız, dayanışarak da bu günleri aşacağımıza inanıyorum. “ şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, BERBER, VE, KUAFÖR, ESNAFINI, ZİYARET, ETTİ, ,
Yorumlar
ear">
Haber Yazılımı