Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 16:26 Bu haber 2616 kez okundu
 
BAŞKAN ERCENGİZ, “ ÇALIŞAN VE ÜRETENİN YANINDAYIZ”
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, , Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikaları ziyaret ederek, iş adamları ile görüştü.
YAŞAM Haberi
                BAŞKAN ERCENGİZ, “ ÇALIŞAN VE ÜRETENİN YANINDAYIZ”

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ziyaret programı kapsamında Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren fabrikaları ziyaret etti. Altıniş Şaft, Bur-Süt, İnci Tarım ve Azizoğlu Fabrikaları’nı ziyaret eden Başkan Ercengiz, iş adamlarının taleplerini dinledi. Başkan Ercengiz, fabrika ziyaretinde işçilerle sohbet ederek, hatırlarını sordu. Keyifli geçen ziyaretler sonrası Başkan Ercengiz, Organize Sanayi Bölgesinden ayrıldı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Belediye başkan yardımcısı Ali Say, ülkemizdeki ekonomik sorunların tüm kesimleri etkilediği bir dönemden geçildiğini belirterek gerek işveren ve gerekse çalışanların sorunlarını dinlemek, çözülebilir olanları yerel imkanlar ölçüsünde çözümünü aramak amacı ile işletme sahipleri ve çalışanlar ile konuşmak amacı ile ziyaretlerde bulunuyoruz. Bilindiği gibi seçim çalışmalarında “Burdur’u birlikte yönetelim” anlayışını ortaya atmıştık bizler bunu ortaya atarken sorunlarımızın çözümünde tüm toplum katmanlarının her zaman yanında ve onların sorunlarını dinleyen olacağımızı dile getirmiştik dedi.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, ERCENGİZ,, “, ÇALIŞAN, VE, ÜRETENİN, YANINDAYIZ”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı