Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 15:29 Bu haber 2163 kez okundu
 
BAŞKAN ERCENGİZ’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI .
“Annelerimiz, en zor zamanlarda en fedakar öğretmen, hayatını çocuklarına adayan, yüreğinde sevgi ve sabrı taşıyan dünyanın en kutsal varlığıdır.
YAŞAM Haberi
                BAŞKAN ERCENGİZ’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI .

Anneler O nedenle yaşadığımız dünyamızın anlamlı günlerinden birinde, en değerli varlıklarımız annelerimizi sadece yılın bir günü değil her günü sevgi ve şefkatle hatırlamalıyız. En güzel anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Bu yüzden hiçbir hediyenin anne sevgisinin üzerinde olmadığı unutulmamalıdır.

Canımız, başımızın tacı, hayallerimize umut veren annelerimize layık evlatlar olmak; yaşadığımız hayat boyunca gurur duyacakları başarılara imza atmak, toplum olarak bizlere düşen en önemli görevdir. Başta, cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin ve yüreği evlat acısıyla dolu olan tüm şehit annelerinin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyor, saygıyla ellerinden öpüyorum.”

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, ERCENGİZ’DEN, ANNELER, GÜNÜ, MESAJI, ., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı