Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 13:26 Bu haber 1756 kez okundu
 
BAŞKAN ERCENGİZ ; ESNAF BULUŞMALARINA KATILIYOR
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Meclis üyeleri, Başkan Yardımcısı Ali Say ve Uzayçatı Pazaryeri esnafının katıldığı kahvaltılı toplantıda konuştu
YAŞAM Haberi
                 BAŞKAN ERCENGİZ ; ESNAF BULUŞMALARINA KATILIYOR

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Meclis üyeleri, Başkan Yardımcısı Ali Say ve Uzayçatı Pazaryeri esnafının katıldığı kahvaltılı toplantıda konuşan Başkan Ercengiz, Uzayçatı Pazaryeri esnafına mahalle seçimde kendisine gösterdikleri ilgi ve desteğe teşekkür etti.2014 seçimleri sonrasında çıkardığı parti rozetini bu güne kadar takmadığını belirterek çalışmalarda yalnız Belediye başkanı olmaya çalıştığını yeniledi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, düzenlenen kahvaltıda yaptığı teşekkür konuşmasında, Gösterdiği samimiyete inanarak, kendisine bir beş yıl daha görev verildiğine vurgu yaparak, “Amacımız iyi niyetle bu kente hizmet etmek. Kaynakları doğru kullanmak ve bu kaynakları da eşit ve adaletli bir biçimde yurttaşımıza ulaştırmak, bizim hedefimiz ve gece gündüz çalışmamızın asıl amacı da budur. 90 gündür bu sözümüzün arkasında duruyor, bunu da göstermeye çalışıyoruz. Biz bu kentte çalışırken tüm paydaşların siyasi unvanı ne olursa olsun, asıl hedefinin bu kente hizmet etmek olduğunu unutmamasını kendilerinden rica ediyoruz.

Seçimdeki gergin atmosferden bahsederken “amacımız Burdur’a ve Burdurluya hizmet etmektir çok yakında içme suyu ile ilgili çalışmaların tamamlanacağını ve yumuşatma işleminin ardından Burdur halkı istenilen nitelikte içme suyuna kavuşacaklarını söyledi. İstanbul seçimlerinden de bahseden Başkan Ercengiz, bu seçimlere giden bakanlar devletin cebinden harcamalar yaparken kendisinin İstanbul da oturan Burdurlu hemşerilerime birer mektup yazarak adreslerine kendi cebimden ödeyerek postaladım.

Bedesten, için çalışmaların sona gelindiğini ve yapılacak tadilat ve yenilemenin ardından sorunun tıpkı şehir otogar tesislerinde olduğu gibi çözüleceğini söyledi. Bu gün gelinen noktada ekonomik sıkıntıların her kesimi etkilediğini dile getirerek Pazar esnafının kendisinden beklentileri olup olmadığını sordu.Haksız ve mesnetsiz eleştirilere karşı da cevap vereceklerini belirten Ercengiz, ancak kimseyi de istemeden de olsa kırma taraftarı olmadıklarını siyasette dilin iyi kullanmasına taraf olduklarını söyleyerek konuşmasını bitirdi.  

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, ERCENGİZ, ;, ESNAF, BULUŞMALARINA, KATILIYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı