Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 14:26 Bu haber 2224 kez okundu
 
BAŞKAN ERCENGİZ; “HEMŞİRELER GÜNÜNÜ KUTLADI”
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla sağlık sektörünün önemli kollarından biri olan hemşirelerin hemşireler günün kutladı.
SAĞLIK Haberi
BAŞKAN ERCENGİZ; “HEMŞİRELER GÜNÜNÜ KUTLADI”

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadelede ön safta yer alarak amansız mücadele eden ve tüm kesimin taktirini kazanan hemşirelerin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutlamak için ziyarette bulunan Başkan Ercengiz, hemşirelerle bir araya gelerek sürdürülen mücadele süreci hakkında da bilgi aldı.

Canla başla salgın sürecindeki mücadelelerini sürdüren hemşirelere bone ve kupa hediye eden Başkan Ercengiz, Koronavirüs Covid-19 salgını süresince “Önce İnsan” diyerek bu zorlu süreçte görevlerini fazlasıyla yerine getiren, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bu görevi üstlenen ve bu mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin “Hemşireler Gününü” kutlamak için kendilerini ziyarette bulunduk. Bu süreçte biraz olsun tebessüm ettirebilmek adına kendilerine bu özel günde hediyelerin takdim ettik. Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri hemşirelerin ,hemşireler gününü tekrar kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BAŞKAN, ERCENGİZ;, “HEMŞİRELER, GÜNÜNÜ, KUTLADI”,
Yorumlar
Haber Yazılımı