Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 10:42 Bu haber 1706 kez okundu
 
BAŞKAN ERCENGİZ HUZUREVİ ŞAKİNLERİ İLE BAYRAMLAŞTI
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kurban Bayramı öncesi Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevi sakinleri ile bayramlaştı.
YAŞAM Haberi
                     BAŞKAN ERCENGİZ HUZUREVİ ŞAKİNLERİ İLE BAYRAMLAŞTI

Kurban Bayramı öncesi huzurevi sakinlerini ziyaret ederek, Kurban Bayramları’nı kutlayan Başkan Ercengiz, her özel günde olduğu gibi bu bayramda da huzurevi sakinlerini yalnız bırakmadı, hepsiyle tek tek ilgilenerek, uzun süre sohbet etti. Başkan Ercengiz, huzurevi ziyareti sırasında Ağustos ayı belediye meclis toplantısında oy birliği ile yapımına karar verilen yeni Yaşlı Bakım Evi hakkında da bilgi veren Başkan Ercengiz” İnşallah 80 kişilik bir Yaşlı Bakım Evi yapacağız. Bu Yaşlı Bakım Evi, tabii buradan biraz daha konforlu olacak. Bize yakışan bir şey yapacağız. Burdur Gölü’ne yakın, bahçeli ve gerektiğinde eline çapasını alan çıkacak dışarıda tarımını da yapacak. Ayağınızın toprağa değmesini istiyoruz. Çarşamba günü meclisimizden yetkimizi aldık. Allah nasip ederse projelerini de yaptıktan sonra yapacağımız acil ilk işlerden bir tanesi o.” Şeklinde konuştu

Başkan Ercengiz, Huzurevine gerçekleştirdiği bayramlaşma ziyaretinde huzurevi sakinlerine karanfil dağıttıktan sonra bir süre sohbet ettiler.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, ERCENGİZ, HUZUREVİ, ŞAKİNLERİ, İLE, BAYRAMLAŞTI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı