Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 15:43 Bu haber 450 kez okundu
 
BAŞKAN ERCENGİZ’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bayramlar sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı çok özel günlerdir.
KÜLTÜR Haberi
                BAŞKAN ERCENGİZ’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Başkan Ercengiz, Bayramlar, her yıl gelip geçen sıradan günler olmaktan öte, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, barış, sevgi ve esenliğin dalga dalga toplumun bütün kesimlerine yayıldığı, “Ben’i” “Biz” yapan, yanı başımızdakinin fark edildiği ve gözetildiği, toplumda açılan sosyal yaraların sarıldığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı çok özel günlerdir.

Paylaşımın, bereketin, bolluğun, dayanışma ve yardımlaşma duygusunun yoğun olarak yaşandığı mübarek Ramazan Ayı’nı geride bırakıyoruz.

Dünyayı ve ülkemizi saran salgına karşı omuz omuza bir mücadele verirken, zorda olanın halinden anlayıp el vermek, sahip olduklarımızın kıymetini bilmek ve şükretmek, birlik ve beraberlik ruhumuzu pekiştirerek aramızdaki dostluk ve dayanışmayı güçlendirmek, bu manevi iklimde daha büyük bir anlam kazandı.

Güzel şehrimiz Burdurumuz için üzerimize düşen görevleri ve hemşerilerimizin rahat bir bayram geçirmeleri adına üzerimize düşen hizmetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu düşüncelerle tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramını kutluyorum

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, ERCENGİZ’İN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı