Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 17:42 Bu haber 1246 kez okundu
 
BAŞKAN ERCENGİZ; “ MİSAFİR KONUKLARINA ŞEHİR TURU YAPTIRDI”
CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
              BAŞKAN ERCENGİZ; “ MİSAFİR KONUKLARINA ŞEHİR TURU YAPTIRDI”

Burdur Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Milletvekili İlhan ve Başkan Takan, Burdur Belediyesi’nin çalışmaları hakkında Başkan Ercengiz’den bilgi aldı. Başkan Ercengiz ziyaretin ardından CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ile birlikte döneminde yapılan tesisleri görmek için şehir turu yaptırdı.

Başkan Ercengiz, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan ile birlikte Halk Plajı, BİMTAŞ Göl Tesisleri, Sultandere Hizmet Kampüsü, Cumhuriyet Yaşam Merkezi ile El Sanatları Merkezini gezdi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Ercengiz, Burdur’a gerçek bir kent kimliği kazandırmak için çalıştıklarını ifade etti. Halk Plajı ziyaretinde her geçen gün çekilen Burdur Gölü’nün çığlığını duyurmak için çalıştıklarını belirten Başkan Ercengiz, Burdur Gölü’nde yaşanan çekilme hakkında da bilgi verdi. Yapılan ve devam eden çalışmaları çok beğendiğini ifade eden, Milletvekili İlhan ve Başkan Takan, Başkan Ercengiz’i ve belediye çalışanlarını tebrik etti.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Milletvekili Metin İlhan ve Kırşehir Boztepe Belediye Başkanı Hüseyin Takan’nın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek,

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, ERCENGİZ;, “, MİSAFİR, KONUKLARINA, ŞEHİR, TURU, YAPTIRDI”,
Yorumlar
Haber Yazılımı