Haber Detayı
09 Kasım 2019 - Cumartesi 15:55 Bu haber 1612 kez okundu
 
BAŞKAN MENGİ EKİBİ İLE AR-FEN KOLLEJİNİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve İl Yönetim Kurulu Ar Fen Kolejini ziyaret etti.
EĞİTİM Haberi
BAŞKAN MENGİ EKİBİ İLE AR-FEN KOLLEJİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Burdur Ar Fen Koleji kurucuları Mehmet Ünal, Serhat Bozkurt ve Arfen Koleji Müdürü Kadir Koç'a ziyarette bulunarak 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılı içerisinde hizmete açılan okul hakkında bilgi aldılar.

Burdur da eğitim adına yapılan her şeyi gönülden desteklediklerini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; ‘’ vatandaş olarak, toplumda bir fert olarak iyi yetişmiş kişilere ihtiyacımız var. Bunun da vazgeçilmez tek kaynağı öğretmenlerimiz, okullarımız. Eğitim adına Burdur’umuza ne yapılıyorsa gönülden destekliyor ve elimizden ne geliyorsa yapacağımızı belirtmek istiyorum. Ailelerimizin Okullarımızdan, Öğretmenlerimizden beklentileri büyük. Hükümetimiz eğitim konusunda daha iyi adımlar atıyor. Eğitim Öğretim konusunda da Burdur’umuz hak ettiği yatırımı alıyor. Bu güzel okulu Burdur’umuza kazandıran Kurucularımıza ve bizleri misafir eden Ar fen Koleji Yöneticilerine teşekkür ediyor başarılar diliyorum’’ dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BAŞKAN, MENGİ, EKİBİ, İLE, AR-FEN, KOLLEJİNİ, ZİYARET, ETTİ, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı