Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 16:59 Bu haber 454 kez okundu
 
BAŞKAN ZABITA TEŞKİLATININ 193 YILINI KUTLADI
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 193’üncü yıl dönümü dolayısıyla Zabıta Müdürü Şermin Cantürk ve Zabıta Personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
            BAŞKAN ZABITA TEŞKİLATININ 193 YILINI KUTLADI

Vatandaşa yaklaşırken diyalog içinde, empatiyle yaklaşın, ben olsaydım diye yaklaşın. Yaptığınız iş çok zor, sabır ve metanet isteyen bir görev eksiklerimiz olmakla birlikte güzel şeyler yaptığımıza inanıyorum . Vatandaşlarımız sorunlarının çözümünde belediyeyi ve belediyenin en çok halkla ilişkiler yüzü zabıtayı sorun çözen birim olarak görmek istiyor, bunun farkındayız. Bugün görev alanlarınız içinde şehir içi trafiğinden kaçak yapıya, Salı Pazarı’ndan, otogarına kadar her nokta zabıtanın görev sahası. Kısıtlı personelimizle biz bu görevi yapmaya çalışıyoruz. Ayrıca aktif görevde olan arkadaşlarımıza da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etmek istiyorum.

Şehrimiz her geçen gün hem yerleşke açısından, hem de nüfus artışı bakımından büyüyen bir şehir. Kent  Öncelikle bu kuruma yıllarca emek vermiş büyüklerim, bu kurumda zabıta teşkilatında çalışmış emekli olan büyüklerim başta olmak üzere, mesai arkadaşlarımın 1-7 Eylül tarihleri arasında kutladığımız Zabıta Haftanızı kutlarım.” Şeklinde konuştu. Başkan Ercengiz, gerçekleştirdiği konuşmasının ardından zabıta personellerine karanfil dağıttı.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BAŞKAN, ZABITA, TEŞKİLATININ, 193, YILINI, KUTLADI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı