Haber Detayı
26 Şubat 2016 - Cuma 14:21 Bu haber 4311 kez okundu
 
BAŞKANLARDAN ZİYARET
Ak Parti Burdur İl Başkanı olarak atanan Dr. Süleyman Faki’ye Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Emrullah Ünal ve belediye başkanları tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
DİĞER Haberi
BAŞKANLARDAN ZİYARET

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Emrullah Ünal, Kızılkaya Belediye Başkanı Dr. Canan Atasoy ve Kocaaliler Belediye Başkanı İsmail Durmaz’dan oluşan heyet, İl Başkanı Dr. Süleyman Faki’yi makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Karşılıklı görüş alışverişinin bulunulduğu görüşmede Bucak’ı iyi tanıyan yeni il başkanı Dr. Süleyman Faki ile Bucak ilçesi ve beldelerine yapılan ve yapılacak olan hizmetler ele alındı.

Öte yandan İl Başkanı Faki’nin önümüzdeki günlerde Bucak ilçesine bir ziyaret gerçekleştireceği öğrenildi.

Çeltikçi’ye Ziyaret

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu beraberinde Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Emrullah Ünal ve Kocaaliler Belediye Başkanı İsmail Durmaz ile birlikte Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın’ı makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alış-verişinde bulundu Ziyaretle ilgili bir açıklamada bulunan Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, “Çeltikçi bizim kardeş ilçemiz. Başkanımız Sayın Recep Aydın’ı ziyaret ederek yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alış-verişinde bulunduk.”dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BAŞKANLARDAN, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı