Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 12:35 Bu haber 3107 kez okundu
 
BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ İNOVASYON ÖDÜLÜ VERECEK
Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanlığı, Bölgede inovatif çalışmalar gerçekleştiren firmalara ‘İnovasyon Ödülü’ verecek.
TEKNOLOJİ Haberi
           BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ İNOVASYON ÖDÜLÜ VERECEK

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), Antalya, Burdur ve Isparta illerinde faaliyet yürüten ve AR-GE faaliyetleri yürüterek, yeni ürün geliştiren firmaları ‘İnovasyon Ödülü’ ile ödüllendirecek. BAİB, ‘İnovasyon Ödülü’ ile Batı Akdeniz’de inovasyon kültürünün gelişmesini, AR-GE’ye dayalı yüksek katma değerli ürün geliştirmede farkındalık oluşturmayı amaçlıyor. ‘İnovasyon Ödülü’ 13 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek olan ‘İhracatın Yıldızları 2018 Ödül Töreni’nde sahiplerini bulacak. Bu çerçevede son bir yıl içerisinde inovatif ürün geliştiren firmalarımızın, değerlendirme kapsamına alınabilmesi için https://goo.gl/forms/kunmMdtCqa8lDqM03 linkindeki başvuru formunu 5 Mart 2019 Salı günü mesai bitimine kadar doldurması gerekiyor

Batı Akdenizli firmaları ‘İnovasyon Ödülü’ değerlendirmesine davet eden BAİB Başkanı Hakkı BAHAR, “Amacımız Batı Akdeniz’de inovasyon kültürünü, AR-GE kültürünü geliştirmek. Üyelerimizin katma değerli ürün geliştirmesine katkı sağlamak. Yenilikçilik günümüzde büyük önem taşıyor. Biz de BAİB olarak, bu kapsamda çalışmalar yürüten firmalarımızı ödüllendirmek istiyoruz. Firmalarımızı kamuoyuna tanıtmak istiyoruz. Bu çerçevede yeni ürün geliştiren, ürününe uyguladığı yenilik ve geliştirmelerle tüketicisine ya da kullanıcısına fayda sağlayan, teknolojik yenilik yaratan, bölge ekonomimize katkı sağlayan, geleceğe yönelik yeni fikir ve çalışmalar oluşmasına imkan sağlayan firmalarımızı ‘İnovasyon Ödülü’ne davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , BATI, AKDENİZ, İHRACATÇILAR, BİRLİĞİ, İNOVASYON, ÖDÜLÜ, VERECEK, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı