Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 16:51 Bu haber 2705 kez okundu
 
BELEDİYE 19 MAYIS BAYRAMINI PERA KONSERİ İLE YAŞAYACAK
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu, Burdur Belediyesi’nin her yıl olduğu gibi bu yıl da 19 Mayıs günü düzenlenecek Meşaleli Gençlik yürüyüş ve Pera konseri ile yaşanacak.
KÜLTÜR Haberi
BELEDİYE 19 MAYIS BAYRAMINI PERA KONSERİ İLE YAŞAYACAK

19 Mayıs Pazar günü saat 21.00’da Köprübaşında başlayacak olan meşaleli gençlik yürüyüş eşliğinde gerçekleşecek. Her yıl olduğu gibi çok sayıda vatandaşın katılacağı yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek.

Ramazan ayı olması dolayısıyla, İftarın sonra saat 21.00’de sevilen Rock müzik grubu Pera, Cumhuriyet Meydanı’nda vereceği konserle sevenleriyle buluşacak. Rock müzik grubu Pera, seslendireceği parçalarla, meydanı dolduracak olan binlerce kişiye 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu yaşatacak.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yaptığı açıklama da, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin başladığı gün olan 19 Mayıs’ta bütün halkımızı, hep beraber olmaya davet ediyorum. 100 yıl önce 19 Mayıs’ta özgürlük meşalesinin yakıldığını söyleyen Başkan Ercengiz, “Herkesi, 19 Mayıs günü saat 21:00’da, Köprübaşından Cumhuriyet Meydanı’na yapacağımız Meşaleli yürüyüşe katılmaya davet ediyorum. Rock müzik grubu Pera, seslendireceği parçalarla unutulmaz bir gece yaşayacağız ” dedi.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BELEDİYE, 19, MAYIS, BAYRAMINI, PERA, KONSERİ, İLE, YAŞAYACAK, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı