Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 17:51 Bu haber 401 kez okundu
 
BELEDİYE BAŞKANI ERCENGİZ’DEN MİRAÇ KANDİLİ NEDENİ İLE LOKMA DAĞITIMI
Burdur Belediyesi ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Miraç Kandili dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda halka Lokma dağıttı.
KÜLTÜR Haberi
       BELEDİYE BAŞKANI ERCENGİZ’DEN MİRAÇ KANDİLİ NEDENİ İLE LOKMA DAĞITIMI

Burdur Belediyesi Miraç Kandili sebebiyle Cumhuriyet Meydanı’na kurduğu stantta vatandaşlara Lokma dağıttı. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercnegiz, 5000 vatandaşa kendi elleriyle lokma dağıtarak, kandillerini kutladı. Başkan Ercengiz'in elinden lokma almaktan ve lokma dağıtımından duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler. Miraç Kandili sebebiyle Cumhuriyet Meydanı dışında Yeni Sanayi Camisi ve Akşam Saatlerinde de Ulu Cami’de lokma dağıtımları devam etti.

      İNSAN VE SEVGİ ODAKLI GÖNÜL BELEDİYECİLĞİ

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yaklaşık 4. Aylık bir zamandan bu yana yerel seçimler için yoğunluk ifade eden bir yerel seçim hazırlıkları ve 31 Mart 2019 günü ise il ve ilçelerimiz de belediye başkanlarını kentlerimiz için mahalle muhtarlarını ayrıca köylerimiz içinde yine muhtar seçtik. Ayrıca belediye ve il genel meclislerine ayrıca üyeler seçtik. Her zaman olduğu gibi halkımızın sağduyusuna inandık inanıyoruz. Artık birbirimiz arasındaki dostluk ve arkadaşlık ilişkilerini güçlendirme zamanıdır diye düşünüyorum ayrıca dini ve milli değerlerimizin yıpratılmasına izin vermemeliyiz. Buradan tüm halkımızın kandilini kutluyorum dedi.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , BELEDİYE, BAŞKANI, ERCENGİZ’DEN, MİRAÇ, KANDİLİ, NEDENİ, İLE, LOKMA, DAĞITIMI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı