Haber Detayı
03 Ocak 2020 - Cuma 16:33 Bu haber 1472 kez okundu
 
BELEDİYE İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİ SOĞUKTA BIRAKMADI
Burdur Belediyesi bu yıl 300 ton kömürü ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya başladı. Burdur Belediyesi görevlileri, ihtiyaç sahiplerine kömürlerini evlerine kadar götürüyorlar.
YAŞAM Haberi
         BELEDİYE İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİ SOĞUKTA BIRAKMADI

Burdur Belediyesi Sosyal belediyecilik anlayışı ile sosyal yardımlaşma çalışmalarına kış aylarında da devam ediyor. Şehir merkezinde bulunan 35 mahallelerde,  mahalle muhtarlarınca tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere, Burdur Belediyesi ekipler kamyonetlere yüklediği kömürleri ailelerin evlerine kadar götürüyor. 

Başkan Ercengiz, “Kömür yardımı için dar gelirli ihtiyaç sahibi aileleri mahalle muhtarlarımız aracılığı ile tespit ettik. Toplamda 35 mahallede tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailemize 300 ton kömürü belediye ekimlerimiz evlerine kadar götürüp teslim ediyorlar.”Şeklinde konuşan Başkan Ercengiz, Burdur Belediyesince gerçekleştirilen kömür yardımının bir ailenin ısınma ihtiyacını uzun süre karşılayabileceğini, Burdur Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , BELEDİYE, İHTİYAÇ, SAHİBİ, AİLELERİ, SOĞUKTA, BIRAKMADI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı