Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 13:13 Bu haber 561 kez okundu
 
BELEDİYE KIRIKKALE MERKEZ FATİH ORTAOKULU’NA KİTAP DESTEĞİ
Burdur Burdur Belediyesi ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eğitime ve eğitimciye desteklerini sürdürüyor. Belediyesi Kırıkkale Merkez Fatih Ortaokulu kütüphanesine kitap hediye etti.
KÜLTÜR Haberi
           BELEDİYE KIRIKKALE MERKEZ FATİH ORTAOKULU’NA KİTAP DESTEĞİ

Burdur Belediyesi ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eğitime ve eğitimciye desteklerini sürdürüyor. Burdur merkez ve merkeze bağlı köylerin İlköğretim ve Ortaokul düzeyindeki eğitim kurumlarının kütüphaneleri ve  okullarına kitap bağışında bulunduğu gibi yurt genelindeki okulların talepleri doğrultusunda kitap yardımında bulunmaktadır. En son olarak da Kırıkkale İli merkez Fatih Ortaokulu şehit kütüphanesine 100’ün üzerinde eğitim seti, Ders kitapları ve İngilizce setleri öğrencilerin faydalanması adına kütüphaneye hibe edildi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “07 Haziran 2016 tarihinde Vezneciler semtinde seyir halindeki Çevik Kuvvet araçlarına PKK-TAK tarafından gerçekleştirilen hain bombalı saldırı sonucu Şehit olan Polis Memuru Emrah Erdoğan’ın aziz hatırını yaşatmak adına Kırıkkale Fatih Ortaokulu şehit kütüphanesine 100’ün üzerinde eğitim seti, Ders kitapları ve İngilizce setlerini öğrencilerin faydalanmasına adına kütüphaneye hibe ettik. İnşallah Kırıkkale Fatih Ortaokulu’nda eğitim gören öğrencilerimize eğitim adına bir nebze de olsa yardımcı olduk. Okullarımız geleceğimizin yoğrulduğu, bilgili nesillerin şekillendiği eğitim yuvalarıdır. Buralarda katkımız oluyorsa geleceğin büyük Türkiye’sine katkı sağlamış oluruz. Burdur Belediyesi eğitim ve eğitimci dostu bir belediyedir. Çocuklarımıza her alanda destek veriyor ve yanlarında oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz."dedi

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , BELEDİYE, KIRIKKALE, MERKEZ, FATİH, ORTAOKULU’NA, KİTAP, DESTEĞİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı