Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 12:13 Bu haber 1979 kez okundu
 
BELEDİYE YAZ AYLARINDA SİNEMA GÜNLERİ DÜZENLİYOR
Burdur Belediyesi, yaz aylarında vatandaşların aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilmeleri için sinema günleri düzenliyor
KÜLTÜR Haberi
                   BELEDİYE YAZ AYLARINDA SİNEMA GÜNLERİ DÜZENLİYOR

 Sosyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğü hizmetlere bir yenisini daha ekleyen Burdur Belediyesi, yaz aylarında vatandaşların aileleri ile birlikte güzel vakit geçirebilmeleri için Açık Hava Sinema Günleri düzenliyor. 8- 14 Temmuz tarihleri arasında farklı mahallelerde düzenlenecek olan açık hava sinema etkinlikleri 7 gün sürecek. Açık Hava Sinema Günleri’nin düzenleneceği mahalleler ve filmler; 1.Gün Organize İşler-Bağlar Mahallesi, Havaalanı Caddesi, 2.Gün-Şampiyon-Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Yaşam Merkezi, 3. Gün Öldür Beni sevgilim-M. Akif Ersoy Mahallesi, Ekrem Kabay Parkı, 4.Gün Bizi Hatırla-Armağan İlci Mahallesi 75.Yıl Parkı, 5.Gün Yol Arkadaşım-Şirinevler Mahallesi 39. Sokak Seçilmiş Sitesi yanı, 6.Gün Hedefim Sensin-Burç Mahallesi Gazi Parkı Yanı, 7. Gün Müslüm-Meteoroloji Altı olarak belirlendi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Birlikte olalım çağrısı ile Başkan Ali Orkun Ercengiz “Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında evlerinde kapanıp kalmak istemeyen vatandaşlarımıza yeni bir alternatif etkinlik düzenliyor ve Açık Hava Sinema Günleri’ni başlatıyoruz. Tüm aile fertlerinin bir arada izleyebileceği ve vizyona giren güncel filmlerden oluşan sinema günlerine tüm halkımız davetlidir.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BELEDİYE, YAZ, AYLARINDA, SİNEMA, GÜNLERİ, DÜZENLİYOR, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı