Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 11:21 Bu haber 1030 kez okundu
 
BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANI ENCENGİZ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR.
Burdur Belediye Başkanı ve Burdur belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediyeler Birliği’ne bağlı belediyeleri ziyaret etmeye devam ediyor.
YAŞAM Haberi
        BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANI ENCENGİZ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR.

Burdur Belediye Başkanı ve Burdur belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediyeler Birliği’ne bağlı belediyeleri ziyaret etmeye devam ediyor Daha önce Çavdır, Tefenni, Karamanlı ilçeleri ile Söğüt beldesi belediye başkanlarını makamında ziyaret eden Başkan Ercengiz, Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın ve Bucak ilçesine Bağlı Kızılkaya beldesinin Belediye Başkanı İlkay Güngör’ü ziyaret etti.

Bu güne kadar Burdur İl merkezi ile ilçeler ve köyleri arasındaki kopukluğun nedeninin coğrafi zorluklar ve mesafelerden kaynaklandığı belirtilerek savuşturulmak istenirdi. Evet karayolu ağının günün koşullarına göre yetersiz olmasının nedenleri de sayılabilir ancak esas meselenin kurumlar arası ve kurumsal ilişkilerin yeteri kadar olmamasından kaynaklanan nedenler ön planda gözüküyordu. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz  günümüzde ilçe ve il merkezinde bulunan Karum ve kuruluşların ilişkileri açısından olması gerek bir noktaya çekilmesi için çaba göstermektedir. Bu nedenle İlçe belediye başkanları ile ilişkileri geliştirmek amacı ile ziyaretlerine devam etmektedir. Ercengiz, Çeltikçi Belediye Başkanı Recep Aydın ve Başkanı İlkay Güngör’ü makamında ziyaret eden başkan Ercengiz, “Başkanlarımızı da makamlarında ziyaret ederek yeni dönemin hayırlı olmasını diledik. Ziyarette bulunduğumuz ilçe belediyelerimizin sorunlarının yanı sıra, Burdur'un ilçe halkının Burdur ekonomisine kazandırılması ile ilgi konuları da değerlendirdik" şeklinde konuştu.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , BELEDİYELER, BİRLİĞİ, BAŞKANI, ENCENGİZ, ZİYARETLERE, DEVAM, EDİYOR., , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı