Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 10:45 Bu haber 2661 kez okundu
 
BELEDİYESPOR BAYAN GÜREŞ TAKIMINI KADROSUNA KAZANDIRDI
Önemli müsabakalarda kazandıkları başarılar ile göz dolduran Burdur bayan Güreş Takımı, yapılan transferle Burdur Belediyesi Spor Bünyesine katıldı.
SPOR Haberi
                   BELEDİYESPOR BAYAN GÜREŞ TAKIMINI KADROSUNA KAZANDIRDI

Dünya Şampiyonu Kezban Akçın, Dünya 4.sü, uluslar arası 3.sü Ece Bakay, , Dünya 5.si Avrupa 2.si Vahide Nur Gök, Uluslararası 2.si Yasemin Aytar ve Uluslararası 3.sü Meral Özen gibi başarılı kadın sporcuların bulunduğu bayan Güreş Takımı gerçekleştirilen transfer ile Burdur Belediye Spor Bünyesine katıldı.

Burdur Güreş İl Temsilcisi Hasan ÖZEN, Güreş Antrenörü Engin Bakay ve Burdur Belediyesi Kadın Güreş Takımı sporcuları Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamından ziyaret ederek, katkılarından dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Güreş İl Temsilcisi Hasan ÖZEN, Güreş Antrenörü Engin Bakay ve Burdur Belediyesi bayan Güreş Takımı sporcularının ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Burdur “Dünya Şampiyonlarımızı Burdur Belediyesi Spor Bünyesine dahil etmek için transferlerini gerçekleştirdik. Bundan böyle ay yıldızlı forma ile hem ilimiz, şehrimiz, hem de belediyemiz adına hayırlı olmasını

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BELEDİYESPOR, BAYAN, GÜREŞ, TAKIMINI, KADROSUNA, KAZANDIRDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı