Haber Detayı
13 Haziran 2020 - Cumartesi 17:36 Bu haber 1994 kez okundu
 
BU AYRIMCILIK DEVLETİN VALİSİNE YAKIŞMADI
Milliyetçi Hareket Partisi ve kutsal Ülkü Ocaklarımızın logosundan rahatsızlık duyarak toplanma yerini değiştirmesi talihsiz bir davranıştır.
KÜLTÜR Haberi
BU AYRIMCILIK DEVLETİN VALİSİNE YAKIŞMADI

Burdur Valisi Hasan ŞILDAK beyin veda ziyaretleri kapsamında İlçemizi ziyaret edeceği zaman ve yer öncesinden Belediyemize bildirilmiş olsa da, Vali beyin toplanma yeri olarak belirlenen Kocapınar Parkımızdaki binanın 2. katında Milliyetçi Hareket Partisi, 3. katında Tefenni Ülkü Ocakları binası olmasından dolayı rahatsızlık duyması sebebiyle toplanma yeri değiştirilmiştir.

Vazifesi renk, din, dil, ırk, ayrımı gözetmeksizin kamu düzeni ve toplum huzurunu sağlamak olan Vali beyin, bu ülkenin bekası ve geleceği adına binlerce şehit vermiş Milliyetçi Hareket Partisi ve kutsal Ülkü Ocaklarımızın logosundan rahatsızlık duyarak toplanma yerini değiştirmesi son derece talihsiz bir hareket ve etik olmayan bir davranıştır. Bu şekilde ayrıştırıcı bir tutum sergileyen bir Valinin İlimizden tayin olması da bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir.

Vali beyin bu hareketinden dolayı veda ziyaretine Şahsım ve Belediye Personelimiz olarak katılmayacağımızı bildirir kendisine yeni görev yerinde başarılar dilerim. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BU, AYRIMCILIK, DEVLETİN, VALİSİNE, YAKIŞMADI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı