Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 11:46 Bu haber 2485 kez okundu
 
BURDUR BELEDİYESİ POP MÜZİK KORUSU KURULUYOR .
Burdur Belediyesi Sosyal Belediyecilik adı altında yürüttüğü çalışmalar kapsamında bünyesinde yeni bir pop müzik grubu oluşturuyor.
KÜLTÜR Haberi
                BURDUR BELEDİYESİ POP MÜZİK KORUSU KURULUYOR .

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in talimatıyla Burdur Belediyesi ve Özel Burdur Nota Müzik Eğitim Merkezi iş birliği ile oluşturulacak Burdur Belediyesi Pop Müzik Korosu için müracaatlar alınmaya başladı. Koro şefliğini Özel Burdur Nota Müzik Eğitim Merkezi Müdürü Saim Türkay’ın üstlendiği Burdur Belediyesi Pop Müzik Korosu, yerli ve yabancı şarkıların yer aldığı popüler müzik korosu olarak faaliyet gösterecek.

  Burdur da zaman ayırabilecek 7’den 70’e her vatandaşın müracaat edebileceği yeni Burdur Belediyesi Pop Müzik Korosu’nun müracaatları Burdur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılacak olup, Eylül ayına kadar devam edeceği açıklandı. Ses motifi oluşturmak üzere her yaşta koro üyesine gerek duyulduğunu belirten Özel Burdur Nota Müzik Eğitim Merkezi Müdürü Saim Türkay, kurulacak koro gönüllülük esasına göre teşkil edecektir.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BURDUR, BELEDİYESİ, POP, MÜZİK, KORUSU, KURULUYOR, ., , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı