Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 16:06 Bu haber 2291 kez okundu
 
BURDUR BELEDİYESİ RAMAZAN EĞLENCELERİ ŞÖLEN HAVASINDA SÜRECEK
Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı etkinlikleri 11 Mayıs Cumartesi günü Aslı Güngör konseri ile başlıyor. Şölen havasında devam edecek.
KÜLTÜR Haberi
       BURDUR BELEDİYESİ RAMAZAN EĞLENCELERİ ŞÖLEN HAVASINDA SÜRECEK

Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Ayı etkinlikleri bu yıl da eski otogar alanında yapılacak. 11 Haziran Cumartesi günü Aslı Güngör’ün sahne alacağı konserle başlayacak olan etkinlikler, Ramazan ayı boyunca devam edecek. Ramazan etkinlikleri kapsamında 25 Mayıs Cumartesi Hüsnü Arkan (Ezginin Günlüğü) ve 1 Haziran Cumartesi Emre Kaya konseri ile sona erecek.

Burdurluları Ramazan etkinliklerine davet eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Burdur Belediyesi olarak geçen yıl olduğu gibi mahallelerimizde gönül sofralarımızı kurmaya devam edeceğiz. Ramazan ayı boyunca 35 mahallemizde ayrım yapmaksızın halkımızla birlikte iftar yapacağız. Bunu da geçen yıl olduğu gibi gönüllü bağışçılarımızın katkıları ile yapıyoruz. Gönül sofralarımıza katkı koyan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Eski otogar alanında Lunapark kuruluyor. Üç hafta boyunca sürecek tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Burdur Belediyesinden yapılan açıklamada; Ramazan ayı boyunca konserlerin yanı sıra çeşitli etkinliklerin yanı sıra halkın eğlenmesi için organizasyonlar yapılacaktır. 1Haziran’da sona erecek olan Ramazan etkinliklerinin finalinde ise Emre Kaya sahne alacak. Her yıl olduğu gibi son güne kadar halkımız gönlünce eğelenecektir.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , BURDUR, BELEDİYESİ, RAMAZAN, EĞLENCELERİ, ŞÖLEN, HAVASINDA, SÜRECEK, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı