Haber Detayı
25 Kasım 2020 - Çarşamba 10:03 Bu haber 590 kez okundu
 
BURDUR BOZKURT MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM HAK SAHİBİ KONUT BELİRLEME KURASI
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Burdur Bozkurt Mahallesi Eski Deprem Evleri Kentsel Dönüşüm Projesi hak sahipleri kurası ile ilgili açıklama yaptılar.
GÜNDEM Haberi
        BURDUR BOZKURT MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM HAK SAHİBİ KONUT BELİRLEME KURASI

306 HAK SAHİBİ 574 KONUT ARASINDA KURA YA KATILACAK
AK Parti milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, “Hak sahiplerinin öncelikli olduğunu belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “Merkez Bozkurt Mahallesi Eski Deprem Evleri Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamıda 306 hak sahibinin konutları; 25.11.2020 tarihinde saat 13:00 da  (574 adet konut arasından) Ankara 15. Noteri tarafından COVİD-19 pandemisi sebebiyle TOKİ’nin Ankara’daki merkezinde, kura ile belirlencektir. Zemin katta bulunan 81 adet konut hak sahibi konut kurasına dahil edilmeyecektir.”Şeklinde açıklama da bulundular.
“KURA ÇEKİMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN TAKİP EDİLECEK”
Kura çekimlerinin sosyal medya hesaplarından takip edilebileceğini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “Noter huzurunda çekilecek kurayı dileyen vatandaşlarımız TOKİ’nin Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan canlı olarak takip edebilecektir. Detaylı bilgi için: www.toki.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Burdur’umuz İçin Kura Çekimi Başta Hak Sahiplerine ve İlimize Hayırlı Olsun.” dediler.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , BURDUR, BOZKURT, MAHALLESİ, KENTSEL, DÖNÜŞÜM, HAK, SAHİBİ, KONUT, BELİRLEME, KURASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı