Haber Detayı
19 Ocak 2020 - Pazar 12:35 Bu haber 703 kez okundu
 
BURDUR DA BİR DEV UYANIYOR” VAROLLAR GRUP”
Burdur da Ticaret Borsası Başkanlığı da yapan iş adamı Baki Varol kendi çabası ile kurduğu “Varollar Grup” şirketinde faaliyet alanını genişletiyor.
YAŞAM Haberi
         BURDUR DA BİR DEV UYANIYOR” VAROLLAR GRUP”

 Burdur da ve Kıbrıs da faaliyetleri dolaysı ile şirketini büyüten iş adamı Baki Varol şirketinin faaliyetleri arasında yer alan lojistik, süt ve süt ürünleri, mermer, inşaat ve hizmet sektöründe faaliyetleri yanında 2020 yılı içinde Burdur’daki yatırımların faaliyetlerine yenilerini ekleyeceği Burdur da “Burdur’a özel Hastane, özel Okul ve konut yatırımları.” konusunda açıklamalarda bulundu. 

VAROLLAR GRUP, Yönetim kurulu başkanı Baki Varol, yaklaşık iki yıldır şirketimizin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde VAROLLAR GRUP bünyesinde kurduğumuz “Lidya” İnşaat şirketi tarafından yapılan lüks villalarımız tamamlandı. Küçük işler dediğimiz çevre düzenlemesi ve bazı çalışmalarımız devam etmektedir. Buradaki inşaat faaliyetlerimiz ise devam etmektedir. Ben doğduğum büyüdüğüm topraklara olan vefa borcunu unutmadığım gibi Burdur insanına ve kentine hizmet etmekten onur duyduğumu her zaman söylüyorum.   

VAROLLAR GRUP, Yönetim Kurulu Başkanı Baki Varol’un, 2020 hedeflerinde Burdur merkezi yakından ilgilendiren üç  yeni yatırım müjdesi var; “Burdur’a özel Hastane, özel Okul ve konut yatırımları.” Özellikle şehir merkezine özel Hastane ve özel Okul yatırım kararını alırken, şirket olarak çevremizdeki illerin gelişmelerini bir iş adamı olarak yakın takibimde olduğunu belirtmek isterim. Toplumun ihtiyaçlarına cevap vermek için toplum  da ortaya çıkan beklentileri ve ihtiyaçları yakından takip ediyorum. Bir yandan şirketimize bir yandan da yakın çevrem ve dostlarımla yaptığım istişarelerde Özel Hastane yatırımını  ve Özel Okul konusunun gündeme geldiğini ifade etmek isterim. Kuzey Kıbrıs ve Burdur da konut yatırımları konusunda yeni fizibilite çalışmalarımız devam etmektedir.

 “TERÖR BELASINDAN GÜÇLENEREK KURTULURUZ”

Bugün ülkemiz de Ekonomik sorunların olduğunu iş adamı olarak biliyoruz. Sektörlerin ve devletimizin ekonomik olarak güçlenmesi halinde dış ülkelere borç alan değil borç verecek bir duruma geldiğimizde işte o zaman bizim coğrafyamız üzerinde çirkin emelleri bulunan ülkeler bir kez daha düşünmek durumunda kalacaktır. Hiç kimse bindiği dalı kesmez borç alan bir ülke borçlandığı ülke üzerinde kötü emeller besleyemez. Bir atasözümüz de “borç  alan kimse aynı zamanda emir almaya da hazır olmalıdır.” Diye işte bunun içinde ülkemizi  yurttaş olarak, iş adamı olarak borçlu durumdan iş adamı olarak elimizi taşın altına koyarak ekonomik sıkıntılardan ülkemizi çıkarmalıyız Çünkü; önce ülkemiz, ve çıkarları benim için önemli ülke olmadan hiçbir şey olmaz. Onun için önce vatan diyorum..

 “YAĞLI GÜREŞLERE DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Varollar Grup, ekonomik faaliyetlerin yanı sıra pek çok sosyal sorumluluk projelerine, imza atıyoruz. Ata sporu güreşlerimizin her zaman destekçisi olacağız. Kültürel, sosyal çalışmalar ve sportif faaliyetlere de katkı sağlayacağız. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak sporu sevmesi için destekleyeceğiz bu desteklerden biri de yağlı güreşlere sponsor olmaktayız. Biz bu kültür ile büyüyerek bu günlere geldik. 2019 yılında Altınyayla (Dirmil) Yağlı Pehlivan Güreşleri ile Burdur Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreş Ağalıklarını Varollar Grup olarak aldıklarını ve ata sporuna gerekli tüm desteklerini verdiklerini belirtti

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , BURDUR, DA, BİR, DEV, UYANIYOR”, VAROLLAR, GRUP”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı