Haber Detayı
28 Nisan 2020 - Salı 18:06 Bu haber 2620 kez okundu
 
BURDUR DA KAVSAK VE REFÜJLER ÇİÇEK AÇTI.
Burdur Belediyesi, Korona virüs ile mücadele çalışmaları tüm hızıyla devam ederken taraftan da refüj ve kavşaklar ve yeşil alanları estetik bir görünüme kavuşturuyor.
KÜLTÜR Haberi
                   BURDUR DA KAVSAK VE REFÜJLER ÇİÇEK AÇTI.

Burdur Belediyesi Korona virüs ile mücadele tüm hızıyla devam ederken diğer taraftan da refüj ve kavşaklar başta olmak üzere şehir merkezindeki park ve yeşil alanlarda mevsimlik çiçeklendirme ve bakım çalışmalarına başladı. Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda şehir rengârenk bir görünüme kavuştu.

Konuyla ilgili  açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediyesi olarak Korona virüs ile etkin bir mücadele verirken diğer taraftan da şehrimizin birçok noktasında mevsime uygun çeşitli süs bitkilerini toprakla buluşturuluyor. Amacımız kent estetiğine daha güzel bir görüntü kazandırmak. Belediye olarak her zaman çevreye önem verdik, vermeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın kendilerine dikkat etmeleri önem arz etmektedir. İnşallah bu süreci tamamladığımızda parklarda birlikte oturacağız" dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BURDUR, DA, KAVSAK, VE, REFÜJLER, ÇİÇEK, AÇTI., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı