Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 12:39 Bu haber 1419 kez okundu
 
BURDUR KİTAP FUARI 9. KEZ KAPILARINI AÇIYOR
Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Kitap Festivali 16 Şubat saat: 13.30’da Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda açılıyor.
KÜLTÜR Haberi
BURDUR KİTAP FUARI 9. KEZ KAPILARINI AÇIYOR

Burdur  Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, dokuzuncusunu düzenledikleri kitap fuarına yoğun katılım beklediklerini belirterek, pek çok ünlü yazarın imza günlerinde okurlarıyla buluşacağını söyledi.


Başkan Ercengiz “Bu yıl dokuzuncusunu gerçekleştireceğimiz kitap fuarımızda geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yine gençlerimizi, çocuklarımızı, okumayı seven tüm vatandaşlarımızı kitapla buluşturacağız. Ben tüm hemşerilerimi fuarımıza, kitapla ve yazarlarımızla buluşmaya davet ediyorum” dedi.

7’den 70’e tün kitapseverlere hitap edecek olan fuarda bu yıl aralarında Bekir Manav, Ertuğrul Günay, Mustafa Balbay, Saygı Öztürk, Serhan Asker, Gürkan Hacır, Yılmaz Aslantürk, Aşkım Kapışmak, İbrahim Özbay, Cemil Kılıç, Tarık Tufam, Yusuf Efe Göçer, Nebi Yıldız, Tuğba Ezici, Nazan Arısoy, Fikri Sağlar, Sinan Meydan, Şükrü Erbaş, Tolga Akpınar, Cezmi Ersöz, Ergün Poyraz, Ersin Atçı, Sinan Yağmur, Ferit Delen, İsmail Saymaz, Bilal Sami Gökdemir, Uğur Tuna, Serhan Keserlioğlu gibi isimlerin olduğu birbirinden değerli yazarlar, imza günlerine katılacak.

16 Şubat Pazar günü açılışı yapılacak olan 9. Kitap Fuarı 25 Şubat salı gününe kadar 10.00 -20.30 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BURDUR, KİTAP, FUARI, 9., KEZ, KAPILARINI, AÇIYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı