Haber Detayı
15 Şubat 2019 - Cuma 16:18 Bu haber 1312 kez okundu
 
BURDUR KİTAP KURTLARI “ ÜNLÜ YAZARLARIN İMZA GÜNÜN DE OLACAK
Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen Kitap Festivali 15 – 25 Şubat tarihleri arasında Tanınmış yazarları okuyucularıyla buluşturuyor.
KÜLTÜR Haberi
                     BURDUR KİTAP KURTLARI “ ÜNLÜ YAZARLARIN İMZA GÜNÜN DE OLACAK

Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi salonunda ünlü yayınevleri ve kitap yazarları Burdur Belediyesi tarafından  organize edilerek geleneksel hale gelen, Kitap festivali için kapılarını açtı. Kitap kurtları, Öğrenciler ve okuyucu içir her türden kitapların yer aldığı stantlar Cumartesi günü saat 14.00 de resmi olarak açılacaktır.

Burdur Belediyesi Kitap festivaline önemli yazarların yanı sıra İsmail Saymaz ve İrfan Değirmenci gibi gazeteci yazarlar da yerlerini alacaklardır. Gazeteci yazarlar ve kitap yazarları ise kendileri için belirlenen gün ve saatler de gelerek okuyucularına kitaplarını imzalayacaklardır.

Burdur Belediyesi Kitap Festivalinin yapılacağı Konferans ve Sergi salonunda yazarlar belirlenen gün ve saatlerde ise imza günleri nedeniyle okuyucularının aldığı kitapları imzalayacaklar ayrıca okuyucular yazarlar ile sohbet etme kendi sevdikleri yazarlarla tanışma imkanını bulacaklardır. 15 Şubat Murat Tavlı, 17 Şubat Ayşegül Dede, Necati Demirci, 19 Şubat Nilgün Bodur, 20 Şubat İrfan Değirmenci , 22 Şubat İsmail Saymaz, 23 Şubat İbrahim Özbay, Şermin Yaşar, 24 Şubat Bilal Sami Gökdemir, Kahraman Tazeoğlu, Yelda Kırçavul ve Sinan Yağmur’un katılımlarıyla renklenecek olan festival Sabah saat 10:00’dan, akşam saat 23:30’a kadar etkinliklerini sürdürecek.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BURDUR, KİTAP, KURTLARI, “, ÜNLÜ, YAZARLARIN, İMZA, GÜNÜN, DE, OLACAK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı