Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 12:27 Bu haber 1469 kez okundu
 
BURDUR TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN STOK’İS’E PLAKET
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik; Fortune Dergisi tarafından düzenlenen araştırma sonuçlarına göre Türkiye’deki ilk 500 firma arasına girme başarısını 3 (üç) yıldır üst üste tekrarlayan STOK’İS’e teşekkür plaketi verdi.
DİĞER Haberi
                 BURDUR TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN STOK’İS’E PLAKET

Fortune Türkiye Dergisi her yıl imalat, ticaret, hizmet ve inşaat sektörlerini kapsayan FORTUNE 500 Özel sayısı ile 2018 yılı verilerine göre ‘Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi’ni belirlemeye devam ediyor. Yapılan araştırmalara göre; Burdur’da faaliyet gösteren STOK’İS şirketi ilk 500’de 433. sırada yer alarak bu yıl da Burdur’un prestiji oldu.

Fortune Dergisinin belirlediği kriterler kapsamındaki Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında 433. sıraya girme başarısını yakalayan STOK’İS Gıda İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti nezdinde şirket sahibi İbrahim Solak’a teşekkür plaketi takdim eden BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, son üç yıldır başarının tesadüf olmadığını kanıtlayan STOK’İS’e başarısının sürekliliğini temenni etti.

Antalya, Isparta ve Burdur’un içinde bulunduğu TR61 Bölge kapsamında; Antalya’dan 7 firma, Burdur’dan 1, Bucak’tan 1 firmanın dereceye girdiğini belirten BUTSO Başkanı Keyik; “STOK’İS firması Gıda Sektöründe ise ilk 500 arasında 17. sırada bulunması da gurur verici. Firmamızı şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına tebrik ediyoruz.” dedi.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BURDUR, TİCARET, VE, SANAYİ, ODASINDAN, STOK’İS’E, PLAKET, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı