Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 12:45 Bu haber 978 kez okundu
 
BURDUR VALİ YARDIMCISI İBRAHİM ÖZKEN GÖREVE BAŞLADI
Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamı iken İlimize atanan Burdur Vali Yardımcısı İbrahim Özkan 04 Eylül itibariyle yeni görevine başladı
YAŞAM Haberi
                    BURDUR VALİ YARDIMCISI İBRAHİM ÖZKEN GÖREVE BAŞLADI

08 Ağustos 2019 tarihli resmi gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığının 2019/268 sayılı 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamı iken İlimize atanan Burdur Vali Yardımcısı İbrahim Özkan 04 Eylül itibariyle yeni görevine başladı.

Burdur Vali Yardımcısı İbrahim Özkan’ın özgeçmişi.

Kayseri doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamlayan Vali Yardımcısı İbrahim Özkan, 2001 yılında Gazi Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında Mülki İdare mesleğine intisap edip sırasıyla Konya-Derebucak, Hatay-Hassa Kaymakam Vekilliği görevlerini yaptıktan sonra asaleten Denizli-Baklan Kaymakamı olarak atanmış ve daha sonra Adıyaman-Sincik, Antalya-Gündoğmuş, Artvin-Hopa Kaymakamlığı görevlerinde bulunmuştur.

2014-2017 yılları arasında Van Vali Yardımcısı olarak görev yapan Özkan, 2017-2019 yılları arasında Afyonkarahisar Bolvadin Kaymakamı olarak görev yapmış olup, 8 Ağustos 2019 tarihli resmi gazetede yayınlanan Mülki İdare Amirleri kararnamesi ile Burdur Vali Yardımcısı olarak atanmıştır.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BURDUR, VALİ, YARDIMCISI, İBRAHİM, ÖZKEN, GÖREVE, BAŞLADI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı