Haber Detayı
04 Ağustos 2020 - Salı 17:12 Bu haber 400 kez okundu
 
BURDUR VALİSİ ALİ ARSLANTAY’DAN BİRLİK VE STK’LARA ZİYARET
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Kurban Bayramı tatili dönüşü ilk mesai gününde bir dizi ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
              BURDUR VALİSİ ALİ ARSLANTAY’DAN BİRLİK VE STK’LARA ZİYARET

İade-i ziyaretlere devam eden Vali Arslantaş, bu kapsamda Ziraat Odası, Gazeteciler Cemiyeti, Muharip Gaziler Derneği, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Ticaret Borsası, Damızlık Koyun – Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğine ziyarette bulundu. 

İlk olarak Ziraat Odasına ziyarette bulunan Vali Arslantaş, Oda Başkanı Kemal Kubilay ve yönetimi ile bir süre görüşerek sohbet etti. Oda olarak yürüttükleri çalışmalar ve verilen hizmetler ile ilgili Vali Arslantaş’a bilgi veren Başkan Kubilay, ziyareti dolayısıyla kendisine teşekkür etti. 

Ziyaretlerine Gazeteciler Cemiyeti ile devam eden Vali Arslantaş, Başkan Kürşat Tuncel ve yönetimi ile bir süre görüştükten sonra, Muharip Gaziler Derneğine geçti. Bir süre sohbet ettiği Başkan Hasan Okyar ve yönetiminden İlimizde ki Gaziler ve dernek olarak yürüttükleri faaliyetlerle ilgili bilgi alan Vali Arslantaş, Aziz Şehitlerimiz ve Kahraman Gazilerimizin Ailelerinin her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi. 

Gaziler Derneği ziyareti sonrası Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret eden Vali Arslantaş, Başkan Recep Kalkan ve oda yönetiminde yer alan esnaflarla bir araya geldi. Bu ziyaretin ardından Ticaret Borsasına geçen Vali Arslantaş, Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Gündüzalp ziyaret sırasında Borsa'nın faaliyetleri ve projeleri hakkında Vali Arslantaş’la bilgiler paylaştı. 

Ziyaretlerini yetiştirici birlikleri ile sürdüren Vali Arslantaş, Damızlık Koyun – Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Yıldız ile Damızlık Sığır yetiştiricileri Merkez ve Burdur Birlik Başkanı Kamil Özcan ve yönetimlerini ziyaret etti. 

Vali Arslantaş, her iki birliği ziyareti sırasında birlikler tarafından Çiftçilerimize yönelik verilen hizmetler ve İlimiz genelindeki kayıtlı damızlık küçükbaş ve büyükbaş hayvan varlığı ile ilgili bilgiler aldı.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , BURDUR, VALİSİ, ALİ, ARSLANTAY’DAN, BİRLİK, VE, STK’LARA, ZİYARET, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı