Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 11:02 Bu haber 879 kez okundu
 
BURDUR VALİSİ ARSLANTAŞ UYGULAMA NOKTALARINDA İNCELEME YAPTI
Burdur Valisi Ali Arslantaş bayramın birinci günü trafik seyrüseferi açısından uygulama noktalarında vatandaşlarla konuştu, görevlilerin bayramını kutladı
GÜNDEM Haberi
             BURDUR VALİSİ ARSLANTAŞ UYGULAMA NOKTALARINDA İNCELEME YAPTI

Arslantaş, Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, görev başındaki emniyet ve jandarma birimlerinin bayramını kutlayan Vali Arslantaş, Kışla Polis Uygulama Noktası ile Fethiye Yolu Jandarma Uygulama Noktasını ziyaret ederek alınan bayram tedbirlerini yerinde denetledi.

Uygulama noktası ziyaretlerinde, görev yapan personel ile yolculuk yapan vatandaşların bayramlarını kutlayan Vali Arslantaş, kurallara uymaları noktasında sürücülere uyarılarda bulundu.

Alınan tedbirler ile, ilk gün itibariyle trafik ve genel asayiş durumuyla ilgili İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ve İl Jandarma Komutanı J.Alb Orhan Kılıç'tan bilgi alan Vali Arslantaş, bayram süresince görev alacak bütün personele iyi çalışmalar diledi.

    VALİ ALİ ARSLANTAŞ UYGULAMA NOKTALARINDA GÖREVLİLERİN BAYRAMINI KUTLADI;

"Bir bayramın daha sevincini coşkusunu şu an birlikte yaşıyoruz. Sizlerin aracılığı ile tüm Burdur'lu hemşerilerimizin bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum. Şehrimizde bulunan uygulama noktalarında  bayram ziyaretleri için yola çıkmış olan vatandaşlarımızın bayramlarını kutladık ve trafikte olan değerli vatandaşlarımıza sizlerin aracılığı ile  tavsiyelerimiz olacak.

 Bütün sürücülerden başta hız kurallarına kesinlikle uymaları,  şerit değiştirirken özellikle kazaların sebebi olan şerit ihlaline dikkat etmeleri ve her iki saatte bir en az on dakika mola vermeleri hususlarında gerekli uyarılarda bulunduk.

Bunların yanı sıra ağır tonajlı araç kullanan sürücülerimize de onlara ayrılan şeritlerden çıkıp ihlal etmemeleri hususunda gerekli uyarılarımızı  yaptık.

Ayrıca Bakanlıklarımız, Valiliklerimiz ve Bilim Kurulumuzca alınan pandemi ile ilgili süreçleri yöneten kararlara riayet edilerek,  maske, mesafe ve gerekli hijyen şartlarının tercih değil, zorunluluk olduğunun bilinciyle hareket ederek bütün değerleri vatandaşlarımızın bayramlarını tekrar tebrik ediyorum." dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , BURDUR, VALİSİ, ARSLANTAŞ, UYGULAMA, NOKTALARINDA, İNCELEME, YAPTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı