Haber Detayı
22 Şubat 2016 - Pazartesi 11:42 Bu haber 2816 kez okundu
 
BURDUR VE İLÇELERDEKİ SPOR YATIRIMLARINDAKİ SON DURUM
Ak Parti Burdur Milletvekili ve Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı, Bayram Özçelik spor yatırımlarının son durumunu aktardı.
SPOR Haberi
BURDUR VE İLÇELERDEKİ SPOR YATIRIMLARINDAKİ SON DURUM

Ak Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı, Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'daki Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları ile ilgili açıklamalarda bulundu:  

Milletvekili Özçelik,"Burdur Kapalı Yüzme Havuzu çalışmalarında fiziki gerçekleşme oranı %70'e ulaştı. Şimdi yeniden ihaleye çıkılıyor. Spor Salonu yapım çalışmaları ise aralıksız devam ediyor. Karamanlı Spor Salonunda çalışmalar başladı.  Çavdır  ve Tefenni Spor Salonlarının ise %55'lik kısmındaki çalışmalar tamamlandı." dedi. Bayram Özçelik açıklamasının devamında, "Bucak ve Burdur Gençlik Merkezlerinin yapımı tamamlandı. Gölhisar Gençlik Merkezinin yapımı ise devam ediyor. Fiziki gerçekleşme oranı %20'yi buldu. Bunun yanında Burdur Stadı Sentetik Çim Yüzeyli Yürüyüş Pistinin yapımı tamamlandı. Salda Kayak Merkezi Kayak Pistlerin Güvenlik Ağlarıyla Çevrilmesi işlemi gerçekleştirildi. Bucak İlçesi Kızılkaya Beldesi ile Ağlasun ilçemizin Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahası yapımı tamamlandı. Bucak İlçe Stadına Tribün Yaptırıldı. Burdur'daki Gençlik ve Spor yatırımlarının toplam bedeli 30 milyon Tl'yi buldu." açıklamalarında bulundu.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BURDUR, VE, İLÇELERDEKİ, SPOR, YATIRIMLARINDAKİ, SON, DURUM, , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı