Haber Detayı
24 Şubat 2021 - Çarşamba 17:36 Bu haber 775 kez okundu
 
BUTSO’DAN ÜYE ZİYARETLERİ VE ANKET ÇALIŞMASI
BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, Başkan Yardımcısı Hasan Ali Daldal ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yoran çarşı esnaflarını ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
          BUTSO’DAN ÜYE ZİYARETLERİ VE ANKET ÇALIŞMASI

Ziyaretlerde BUTSO’nun hazırladığı “Covid-19 Salgını Etki Anketi” çalışması da gerçekleştirildi. Başkan Yusuf Keyik yaptığı değerlendirmede: “Odamız tüm üyelerimize ve vatandaşlarımıza açıktır. İstedikleri zaman gelip bizlerle görüşebilir, sorunlarını iletebilirler. Bizler de onların taleplerini öğrenip, elimizden geldiği kadarıyla taleplerini çözüme kavuşturabiliriz. Yönetim kurulumuzla üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin sorunlarını dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmek, pandemi döneminde onlara ne gibi katkılarımız olacağını araştırmaktır. Anketimizle de esnaflarımıza Covid-19 pandemisinin etkilerini tespit edeceğiz. Bununla birlikte üyelerimize ve esnaflarımıza Odamızın hedefleri, çalışmaları ve bölgemizdeki mevcut ekonomik gelişmeler hakkında güncel bilgiler veriyoruz” dedi.

 SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYORUZ

 Pandemi tedbirleri nedeniyle üye ziyaretlerine ve yüz yüze görüşmelere bir müddet ara vermek zorunda kaldıklarını kaydeden Başkan Yusuf Keyik; “Üye ziyaretlerimizi geçen yıl ilçelerimizde sürdürmekteydik. Covid-19 virüsü ve pandemi tedbirleri nedeniyle ziyaretlerimize ara vermek zorunda kaldık. Verdiğimiz bu arada pandemi sürecindeki talep ve önerilerimizi TOBB’a iletip, sonuçlarını takip ederek, gelişmeleri üyelerimize aktardık. İlimizde Covid-19’un vaka sayılarının azalmasıyla birlikte saha çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Pandeminin ekonomimize etkilerinin fotoğrafını çekmek, esnaflarımızın yaşadıkları sıkıntıları birinci ağızdan öğrenmek üzere hazırladığımız ‘Covid-19 Salgını Etki Anketini’ tamamlamak için de sahaya inmiş bulunuyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz bu ziyaretlerimizle Odamızla ilgili talepleri, esnaflarımıza nasıl katkıda bulunabileceğimizi tespit ediyoruz. Ziyaretlerimizin neticesinde olumlu geri dönüşler alıyoruz. Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda banka müdürlerimizle, kurum ve kuruluşlarımızın yöneticileriyle görüşmelerimiz sürecek ” şeklinde konuştu

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , BUTSO’DAN, ÜYE, ZİYARETLERİ, VE, ANKET, ÇALIŞMASI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı