Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 09:59 Bu haber 1630 kez okundu
 
CANAN ÖNER EROL’DAN MUHAYYER MUHABBETLER
Çeşitli konularda kitapları bulunan iletişimci ve yazar Canan Öner Erol İstanbul CNR kitap fuarında imza günü etkinliğinde kitapseverlerle buluştu.
KÜLTÜR Haberi
                CANAN ÖNER EROL’DAN  MUHAYYER MUHABBETLER

Geçtiğimiz yıl sekiz mart dünya kadınlar gününde sekiz kadın, sekiz söyleşi, sekiz mart temasıyla yayınlanan Psikoloji, tarih, edebiyat, siyaset, cemiyet, gazetecilik ve sinema alanından sekiz usta isimle gerçekleştirdiği kadın dünyası, evlilik, siyaset, sanat ,kişisel gelişim, aşk, insan ilişkileri gibi yaşama dair konularda söyleşilerin yer aldığı kitabıyla iletişimci ve yazar Canan Öner Erol İstanbul CNR kitap fuarında imza günü etkinliğinde kitapseverlerle buluştu.

Ayla Algan'dan, D efne Yalnız'a, İlkim Öz'den, Oya Germen'e , Şule Perinçek'den, Beyaz saray iletişim koordinatörü, BBC yorumcusu Laura Schwartz'a birbirinden farklı ve düşünce ve alandan kadınların söyleşilerinin yer aldığı Muhayyer Muhabbetler yazarın yayınlanan ikinci kitabıdır...

Canan Öner Erol Kimdir:

İletişimci Yazar Canan Öner Erol 1978 İstanbul doğumludur.İlk ,orta ve liseyi İstanbul'da tamamlamış ve ardından Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümden mezun olmuştur.Bunun yanı sıra Sinema ve Senaryo Yazım Teknikleri alanında başta Rıfat Ilgaz'ın kızı F.Defne Ilgaz olmak üzere önemli hocaların derslerine katılmış ve bu konuda eğitimler  almıştır.

Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Lisans eğitimine devam etmiştir.

Halkla İlişkiler ve Pazarlama alanında yönetici olarak çalışmış olan Erol,Ulusal yayınlanan gazetelerde, çok sayıda sektörleri anlatan dergi de ve Hollanda'da Türkçe yayınlanan Kadın Dergisinde röportajlar yapmış, Yeni Çağrı ve Ö. Vatan gazetelerinde perşembe yazıları adlı köşesinde güncel meseleleri kaleme almıştır.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , CANAN, ÖNER, EROL’DAN, , MUHAYYER, MUHABBETLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı