Haber Detayı
06 Şubat 2016 - Cumartesi 12:11 Bu haber 2641 kez okundu
 
ÇOCUK EVLERİNİ ZİYARET ETTİLER
Burdur Vali'si Hasan Kürklü ve eşi Nesibe Kürklü Hanımefendi Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evlerini ziyaret ettiler.  
YAŞAM Haberi
              ÇOCUK EVLERİNİ ZİYARET ETTİLER

Yetiştirme Yurtlarının Çocuk Evlerine dönüşmesi sonrası ilimizde açılan Göl ve Alaca Çocuk Evlerinisık sık ziyaret eden Hanımefendi Nesibe Kürklü'ye Vali Hasan Kürklü de eşlik ederek çocuklarla sohbet ettiler.

 

2015 – 2016 Eğitim Öğretim yarıyılında gösterdikleri başarılarından dolayı aldıkları teşekkür ve tak belgeleri için Burdur Valisi Hasan Kürklü ve eşi Nesibe Kürklü çocukları kutlayıp çeşitli hediyeler vererek karne sevinçlerine ortak oldular. Tek tek çocuklarla konuşarak bir ihtiyaçları olup olmadığını sordular.

 

Burdur Valisi Hasan Kürklü ve Eşi Nesibe Kürklü Çocuklara sizleri çok seviyoruz ve değer veriyoruz, sizlerden istediğimiz derslerinize iyi çalışmanız kendinizi iyi yetiştirerek vatanını ve milletine hayırlı bir evlat olmanız en büyük temennimizdir dediler.

 

Burdur Valisi Hasan Kürklü ve eşi Nesibe Kürklü'ye Çocuk evlerine yaptıkları ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nurdan Kamal eşlik etti.

 

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ÇOCUK, EVLERİNİ, ZİYARET, ETTİLER, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı