Haber Detayı
27 Şubat 2016 - Cumartesi 16:27 Bu haber 3624 kez okundu
 
ÇOCUKLAR SINAVDA TER DÖKERKEN VELİLERE KONFERANS VERİLDİ.
Burdur Özel Bahçeşehir Koleji, yeni eğitim öğretim yılına hazırlık için okula kabul ve bursluluk sınavı yaptı.
EĞİTİM Haberi
        ÇOCUKLAR SINAVDA TER DÖKERKEN VELİLERE KONFERANS VERİLDİ.

   Burdur Özel Bahçeşehir Kolejli, 2016-2017 Eğitim öğretim yılı için okula kabil ve Bursluluk sınavı yaptı 1200 öğrencinin katıldığı sınavlar sonucunda Özel Bahçeşehir Koleji öğrencisi olacak. Bahçeşehir Okulları Genel Merkez Yöneticileri tarafından yapılacak değerlendirme sonucu ortaya çıkacağı, ayrıca sınava katılan okul öğrencisi içinden kaç kişinin burslu olarak okula gideceği belirlenecektir.

 

Burdur Özel Bahçeşehir Koleji, yöneticileri sabah saatlerinde sınava girecek öğrenci ve velilerini okul girişinde karşıladılar okul bahçesine alınan öğrenci ve velileri saat 10.00 da ellerindeki sınava giriş belgeleri ve hüviyetleri ile öğrencilerin isimlerinin okunması ile sınav salonlarına alınmaya başladılar. İsmi okunan öğrenci öğretmenler eşliğinde sınava gireceği salona yönlendirildiler.

 

Burdur Özel Bahçeşehir Koleji’nde son öğrencinin sınav salonuna alınmasını takip eden süre sonunda veliler Bahçeşehir Koleji konferans salonuna alınarak salondaki yerlerini aldıktan sonra İlköğretim okulları bölümü müdiresi Gurbet Çetin öğrenci velilerine Bahçeşehir eğitim kurumları hakkında konferans verdi. Öğrenciler sınav da ter dökerken öğrenci velileri de okul ve eğitimi konusunda bilgi aldılar.

 

Bahçeşehir Eğitim Kurumları yöneticilerinin velilere verdiği konferansın ardından ise veliler okul bahçesindeki kokteyle katıldılar. Veliler daha sonra öğretmenler ve okul yöneticilerinin eşliğinde okulun çeşitli bölümlerinde inceleme gezisi yaptılar.  

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , ÇOCUKLAR, SINAVDA, TER, DÖKERKEN, VELİLERE, KONFERANS, VERİLDİ., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı