Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 13:22 Bu haber 777 kez okundu
 
DJ URAL “ELA GÖZLÜM” SİNGLE ÇALIŞMASIYLA ÜLKESİNİ TEMSİL EDİYOR.
1 Ağustos tarihinde paylaştığı ''Ela Gözlüm'' isimli single çalışması sayesinde tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran DJ Ural, çekilen klibinde de yakışıklılığından dolayı göz doldurdu.
SANAT Haberi
        DJ URAL “ELA GÖZLÜM” SİNGLE ÇALIŞMASIYLA ÜLKESİNİ TEMSİL EDİYOR.

Son yıllarda ülkemiz de sayıları artarak uluslar arası müzik otoritelerinin dikkatini çeken Müzik dünyası ile entegre olmaya çalışan sektörün yüz akı sanatçıların çalışmaları göz dolduruyor. DJ Ural Single çalışmasını Müziği ile birlikte Düzenlemesi ve de video klibini Cem Cemil yaptı. Özellikle de Almanya içerisinde çok bilinir bir isim olan başarılı ve genç DJ Ural, farklı soundları sayesinde de çok fazla konuşulmaya başlandı.

DJ Ural Kimdir?

DJ URAL, Yunanistan'ın başkenti Atina'da dünyaya gözlerini açmış ve Almanya'da büyümüştür. Ural M. çok genç yaşlarındayken müziğe sevgi dolu bir şekilde başlamış sanatçıdır.. 2009 yılında ise DJ olarak müzik sektörüne adım atmıştır. DJ'liğin yanı sıra Gitar ile birlikte Buzuki, Bağlama, Darbuka, Davul, Klavye vb. enstrümanları çalabilmektedir.

DJ Ural ayrıca; İsmail YK ile birlikte Yusuf Güney, Yurtseven Kardeşler, Grup Kolpa, Babutsa, Coşkun Sabah ve Çağlayan Topaloğlu gibi pek çok ünlü sanatçıyla da çalışmıştır.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , DJ, URAL, “ELA, GÖZLÜM”, SİNGLE, ÇALIŞMASIYLA, ÜLKESİNİ, TEMSİL, EDİYOR., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı