Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 13:51 Bu haber 1492 kez okundu
 
ECZACILARDAN ECZACI BAŞKAN’A ANLAMLI ZİYARET
54. Bölge Burdur Eczacı Odası Başkanı Ecz. Şükrü Şener, yönetim kurulu üyeleri ve eczacılar Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti
GÜNDEM Haberi
              ECZACILARDAN ECZACI BAŞKAN’A ANLAMLI ZİYARET

Burdur da iki dönemdir yüksek oyla göreve seçilen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Encengiz’e Burdur da 14 Mayıs Eczacılık Günü nedeniyle 54. Bölge Burdur Eczacı Odası Başkanı Ecz. Şükrü Şener, yönetim kurulu üyeleri ve eczacılar Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.

Makamda gerçekleşen ziyarette Burdur Eczacı Odası Başkanı Ecz. Şükrü Şener, Başkan Ercengiz’in Eczacılık Günü’nü kutladı. Kendisinin de Eczacı olduğunu belirten Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ülkemizdeki bütün mesleklerde kan kaybının durdurulması meslek ahlakı ve onurunun geriye kazandırılması için ülkemizin meslek örgütlerinin asli görevlerine dönerek tekrar işlerlik kazanması gerekmektedir.

Burdur belediye başkanı Ali Orkun Ercengiz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vecizelerinde yer aldığı gibi insanlar fanidir ve ebediyete intikal ettiklerinde bu dünyadaki görevleri sona erecektir. Ancak ulus devlete düşen görev kurum ve kuruluşlarıyla birlikte bağımsızlığını ve Cumhuriyeti yaşamaktır. Geldiğimiz noktada ise günümüzde bütün taşlar yerinden oynamıştır ancak yerine konmayacak durumda değildir. Eczacılar Odası 54. Bölge Eczacılar Odası yönetimi nezdinde bütün meslektaşlarımızın gününü kutlarım. Kendisine yapılan onurlu Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ercengiz, Başkan Şener ve tüm eczacıların Eczacılık Günü’nü kutladı.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ECZACILARDAN, ECZACI, BAŞKAN’A, ANLAMLI, ZİYARET, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı