Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 16:59 Bu haber 601 kez okundu
 
EKMEK ZAMLARI İLE İLGİLİ KARAR BELEDİYE SORUMLU KURUM DEĞİLDİR
Bir kez daha belirtmek gerekirse; ekmek fiyatlarının belirlenmesinde Burdur Belediyesi olarak kurumumuz tarafından herhangi bir şekilde etkimiz yoktur.
YAŞAM Haberi
                    EKMEK ZAMLARI İLE İLGİLİ KARAR BELEDİYE SORUMLU KURUM DEĞİLDİR

 Dün yapmış olduğumuz açıklamamızda “Ekmek fiyatlarına yapılan zammın” Burdur Belediyesi ile ilişkili olmadığını anlatmamıza rağmen, haksız suçlama içine giren bazı kişilerin niyetleri alenen ortaya çıkmıştır.
Ekmek fiyatlarına yapılan zam Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Bakanlık onayı talep edilmiş, Bakanlık tarafından kabul edilmemiş, itiraz komisyonunda görüşülmüş ve komisyonda görüşüldüğü şekliyle kabul edilerek fiyatlar yürürlüğe girmiştir.
Bir kez daha belirtmek gerekirse; ekmek fiyatlarının belirlenmesinde Burdur Belediyesi olarak kurumumuz tarafından herhangi bir şekilde etkimiz yoktur. Ekmek fiyatlarının artışının sonucunu bir şekilde Burdur Belediyesi’ne bağlamaya çalışmak tek kelime ile haksızlıktır. Burdur Belediyesini ve Belediye Başkanımızı suçlu göstermeye çalışanları halkımızın takdirine bırakıyoruz.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , EKMEK, ZAMLARI, İLE, İLGİLİ, KARAR, BELEDİYE, SORUMLU, KURUM, DEĞİLDİR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı