Haber Detayı
12 Mayıs 2019 - Pazar 15:23 Bu haber 1089 kez okundu
 
ENGELLİLER VE AİLELERİNE YEMEK GELENEĞİ BOZULMADI
Burdur Belediyesi tarafından kentteki engelliler ve aileleri için düzenlenen yemekte engelliler ile birlikte Başkan da gönüllerince eğlendi.
YAŞAM Haberi
                    ENGELLİLER VE AİLELERİNE YEMEK GELENEĞİ BOZULMADI

Engelliler Haftası nedeniyle Burdur Belediyesi tarafından kentteki engelliler ve aileleri için yemek düzenlendi. Cumhuriyet Yaşam Merkezinde gerçekleştirilen yemeğe Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Eşi Hülya Ercengiz, Baro Başkanı Ramazan Gedik, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, İyi Parti İl Başkanı Faruk Erkan, CHP İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan, CHP Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, belediye meclis üyeleri, engelliler ve aileleri katıldı.

 

Gecede konuşan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Geleneksel hale getirdiğimiz engelli ailelerimiz ve engelli dostlarımızla buluşma yemeğimiz bu yıl Ramazan'a denk geldi. Tuttuğumuz oruçlar kabul olsun. Bu yılda gönül soframızı sizlerle birlikte Cumhuriyet Yaşam Merkezi'nde açtık. Sizler geldiniz şeref verdiniz onur verdiniz. 31 Mart yerel seçimlerinde Burdur’da yeniden bir 5 yıl daha bize görev vererek siz değerli halkımıza hizmet etme şansını vermiş olmamızdan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki 5 yıl içerisinde de geride kalan 5 yılın üstüne koya bildiğimiz daha fazla güzel şeyleri yaşatabileceğimiz bir 5 yıl olmasını umut ediyorum. Bu yıl anneler gününü de Ramazan ayı içerisinde kutluyoruz. Başta engelli annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ENGELLİLER, VE, AİLELERİNE, YEMEK, GELENEĞİ, BOZULMADI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı