Haber Detayı
18 Şubat 2019 - Pazartesi 18:32 Bu haber 1052 kez okundu
 
ERDOĞAN’IN TEK MÜJDESİ SALDA GÖLÜ VE ÇEVRESİ
Başkan Erdoğan, "Salda Gölü'nü çevre koruma bölgesi ilan edip çevresinde de Millet Bahçesi inşa ediyoruz." dedi.
GÜNDEM Haberi
                    ERDOĞAN’IN TEK MÜJDESİ SALDA GÖLÜ VE ÇEVRESİ

           SALDA GÜLÜ ÇEVRESİNİ MİLLET BAHÇELERİ İLE DONATACAĞIZ

 

Salda Gölü'nü çevre koruma bölgesi ilan edip çevresinde de Millet Bahçesi inşa ediyoruz. 475 yataklı Burdur Devlet Hastanesinin inşasına yakında başlıyoruz. Burdur'da 14 baraj ve 1 gölet inşa ettik. Laf değil iş yapıyoruz, iş. Burdur şehir merkezine içme suyu temin edeceğimiz projelerimizi hazırladık. Burdur Gölü'nü takviye etmek için Büyük Menderes Nehri kaynaklarından su vereceğiz, su çekilmesini telafi edeceğiz. Şehir şebekesi konusunda yaptığı açıklamada; Biz hatları yeniledik ancak belediye şebekeyi yenilemeği için vatandaşımız suyu içemiyor.

              DIŞ POLİTİKA DA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR DA BULUNDU.

Başkan Recep tayip Erdoğan, Gönül ister ki bu mücadeleyi müttefiklerimizle beraber verelim. Belki yarın, belki yarından da yakın ülkemize yönelik hayasız hareketleri durdurmak için harekete geçmeye kararlıyız. Söz verildiği gibi Münbiç'in terör örgütü mensuplarından temizlenmesini bekliyoruz. Fırat'ın doğusundaki terör örgütü yapılanmasına sunulan desteğin kesilmesini bekliyoruz. Bizim yanımızda olan dostlarımıza kapımız sonuna kadar açıktır. Biz bu terör oluşumuna bugün olmazsa yarın ama yakında ağır bir darbe vuracağız. Mesele Türkiye'nin beka meselesidir. Kendi güvenlikleri için binlerce kilometre uzaklıktan operasyon yapmaya gelenler kendilerini hak sahibi görüyor. Benim 911 kilometre sınırım var, ben müdahale etmeyeceğim. Var mı böyle 25 kuruşa simit? Güvenlik kaygılarını anlayışla karşılamalılar.

                    BURDURA 9 KATRİLYON YATIRIM YAPTIK

Burdur'u hizmetlerimizle ileriye taşıdık. Burdur'a 9 katrilyon yatırım yaptık. Burdur'a Bucak'a Gölhisar'a gençlik merkezleri gibi sosyal tesisler yaptık. Devlet hastanesi yanında Burdur Millet Bahçesi'ni yapacağız. Yeni yapılacak Burdur Devlet Hastanesinin yanına 40 bin metrekarelik bir alana millet bahçesi yapacağız. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesini biz yaptık. Bu gün otuz üç bin öğrencisi var. eğitimde 1100 derslik yaptık. 3383 kapasiteli öğrenci yurdu yaptık. Gelecek yıl ise Bucak da ve Burdur da yeni yurtlar açacağız.  

 

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ERDOĞAN’IN, TEK, MÜJDESİ, SALDA, GÖLÜ, VE, ÇEVRESİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı