Haber Detayı
02 Aralık 2019 - Pazartesi 12:38 Bu haber 1256 kez okundu
 
GELENEKSEL YEMEK 4 ARALIK AKŞAMI VERİLECEK
Her yıl olduğu gibi bu yıl da engelli vatandaşları unutmayan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, engelli vatandaşları düzenlenen yemekli programda ağırlayacak.
YAŞAM Haberi
                GELENEKSEL YEMEK 4 ARALIK AKŞAMI VERİLECEK

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Burdur Belediyesi tarafından 4 Aralık Çarşamba günü saat:19.30’da Cumhuriyet Yaşam Merkezi’nde engelli vatandaşların onuruna yemek program düzenleniyor. 

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde ve diğer zamanlarda engelli vatandaşlarımızla hayatı paylaşıyoruz ve engelleri birlikte aşıyoruz” diyen Başkan Ercengiz, “Biz Burdur Belediyesi olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduk. Engelli kardeşlerimizin engelsiz bir hayat sürebilmeleri için projeler ürettik ve yaşamlarını kolaylaştırabilmek adına da elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Düzenleyeceğimiz yemekte engelli kardeşlerimiz ve aileleri ile bir araya gelerek, sıkıntılarını ve taleplerini dinliyoruz. Engelli yurttaşlarımıza bir engel de biz çıkarmamak için uğraşıyoruz. Hepimizin birer engelli adayı olduğunu unutmadan çalışıyoruz. 4 Aralık Çarşamba günü düzenleyeceğimiz yemeğimize tüm engelli kardeşlerimizi ve ailelerini davet ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , GELENEKSEL, YEMEK, 4, ARALIK, AKŞAMI, VERİLECEK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı