Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 20:01 Bu haber 1427 kez okundu
 
GENÇ ROCKÇI ‘EYLÜL BENİM AYIM OLACAK’
Genç rockçılardan Hakan Ergün; Barış Manço ile İlhan Şeşen gibi iki ünlü sanatçının eserleri ve rap bir şarkıdaki düetiyle çok ses getirecek.
EKONOMİ Haberi
                    GENÇ ROCKÇI ‘EYLÜL BENİM AYIM OLACAK’

Anadolu Rock müzik türünün genç yıldızları arasında yer alan Hakan Ergün önceki senelerde 'Kerkük Zindanı' ile birlikte 'Şaşkın' ve İlhan Şeşen’e ait olan 'Gibi Gibiyim' isimli şarkılarıyla müzik severlerin karşısında yer almıştı.

Hakan Ergün, bu ay içerisinde Barış Manço ile İlhan Şeşen’in seslendirdiği ve dillere pelesenk hale gelen iki şarkının yanı sıra Türk rap müziğin starları arasında yer alan Samet Küçük’le rap bir şarkının düetinde bulunacağı bomba gibi bir single çalışmasıyla karşımıza çıkacak.

Yeni çalışmasıyla alakalı açıklamalar gerçekleştiren Hakan Ergün; ''1 seneden fazla bir zamandan beri bu single çalışmasıyla alakalı fazlasıyla ciddi çalışmalar gerçekleştirdim. Single çalışmam esnasında Türk pop ile rock müziğinin duayen hale gelen sanatçıları arasında yer alan Ayna grubundaki değerli gitaristlerden Can Güney'in yanı sıra Gür Akad, ve Bass’ta ise Cem Gürel'le birlikte çalışma fırsatı yakalamış oldum. 2019 senesinin sonbahar ile kış dönemine bu single çalışmamla damga vuracağımı düşünmekteyim'' ifadelerine yer verdi.

Şarkı adlarını adeta bir sır gibi saklamaya devam eden Hakan Ergün bu single çalışması esnasında rap bir parçada düet yapmanın heyecanını da yaşamakta olduğu konusunda bir itirafta bulundu.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , GENÇ, ROCKÇI, ‘EYLÜL, BENİM, AYIM, OLACAK’,
Yorumlar
Haber Yazılımı