Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 18:22 Bu haber 2493 kez okundu
 
GÖLHİSAR’DA SULAMA YENİLEME İHALESİ YAPILDI
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Gölhisar İlçesinde sulama yenilemesi için ihale yapıldığını açıkladı.
EKONOMİ Haberi
                GÖLHİSAR’DA SULAMA YENİLEME İHALESİ YAPILDI

 DSİ SULAMA PROJELERİNE SAHİP ÇIKIYOR

Devlet Su İşleri 18. Bölge Müdürlüğü tarafından Gölhisar Sulama Yenileme 1. Kısım ihalesi gerçekleştirildiğini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Sulama Birliklerinin Devlet Su İşlerine devredilmesinden sonra birliklerinin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar devam etmektedir. DSİ 18. Bölge Müdürlüğümüz Proje ve İnşaat Şube Müdürlüğünce gerçekleşen ihale kapsamında Gölhisar İlçemiz Yapraklı Barajı su kaynağında 9.010 hektar tarım arazisinin 583 hektar’lık kısmına ait 10.224 metre ana iletim hattı, basınçlı borulu sulama şebekesi ve sanat yapısı ile Acıpayam Regülatör Sulamasına ait 10.200 metre iletim hattı ve sanat yapısı imalatlarının yapımı bulunmaktadır. Üretici Burdur’umuzda üreticilerimizin sıkıntısız şekilde üretimlerini yapması için gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. AK Parti olarak üreticilerimizin her zaman yanındayız.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , GÖLHİSAR’DA, SULAMA, YENİLEME, İHALESİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı